„CEE Rising Star of the Year” – to tytuł, którym zostało wyróżnione S&T przez OpenText, dostawcę narzędzi do zarządzania informacją. Nagroda była efektem zaangażowania zespołu S&T w popularyzację cyfrowego obiegu dokumentów oraz rozwój sprzedaży systemów klasy ECM.

We wtorek 8 listopada odbyła się konferencja OpenText CEE Summit, podczas której uczestnicy mieli okazję porozmawiać o cyfrowym obiegu informacji wspieranym przez systemy klasy Enterprise Content Management. Partnerem wydarzenia było również S&T – nasi konsultanci dostępni na stoisku z chęcią opowiadali o wdrożeniach technologicznych OpenText.

Po konferencji odbyło się spotkanie dla partnerów OpenText, podczas którego S&T zostało nagrodzone tytułem „CEE Rising Star of the Year” w uznaniu wysokiego wolumenu sprzedaży licencji na technologie OpenTextu oraz zaangażowania na rzecz wspierania idei cyfrowego obiegu dokumentów.

– Proces zarządzania dokumentami i treścią występuje w każdym przedsiębiorstwie. Korzyści wynikające z odzyskania kontroli nad dokumentami i procesami związanymi z ich przetwarzaniem są policzalne. Jestem przekonany, że nie da się przeprowadzić transformacji cyfrowej w firmie bez narzędzi klasy ECM, które automatyzują obieg informacji w przedsiębiorstwie. Cieszymy się, że nasza firma została doceniana za wkład w propagowanie rozwiązań informatycznych przyspieszających obieg danych.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

Od ponad 5 lat S&T rozwija w Polsce usługi informatyczne w obszarze wdrożeń systemów z zakresu zintegrowanego obiegu dokumentów, a od roku oferuje integrację systemów OpenText – stabilnej technologii, bliskiej systemom oraz rozwiązaniom SAP. Ścisłe partnerstwo ze światowym liderem rozwiązań klasy ECM umożliwia dostęp do wyższego poziomu wsparcia producenta, dzięki czemu S&T może zaoferować szersze portfolio produktowe i sprawniej rozbudowywać unikalne kompetencje konsultingowe, niezbędne klientom do realizacji projektów z zakresu transformacji cyfrowej.

Obecnie z usług OpenText integrowanych przez S&T korzystają m.in. tacy klienci jak Uniwersytet Warszawski czy Sanok Rubber Company.

Zobacz podobne

16.12.2022

S&T najlepsze w sprzedaży rozwiązań Cisco dla administracji publicznej

Na tegorocznym spotkaniu przedświątecznym dla partnerów Cisco, S&T po raz kolejny zostało uhonorowane tytułem „Partner Roku w Sektorze Publicznym”. Nagrodę wręczyli Przemysław Kania, Managing Director i Agnieszka Jabłońska, Partner Sales Leader. W imieniu S&T statuetkę odebrał Piotr Staszczak, Prezes Zarządu.
12.07.2022

S&T wśród najlepszych firm IT w Polsce

W 2021 roku polski sektor IT utrzymał tendencję wzrostową, osiągając przychody na poziomie 89 mld zł – to wzrost o 19 proc. w porównaniu z pandemicznym rokiem 2020. S&T uplasowało się w pierwszej dwudziestce najbardziej zyskownych przedsiębiorstw IT w Polsce.
10.07.2022

Certyfikat ISO 27001 w branży IT

W czerwcu 2022 r. nasza firma pomyślnie przeszła audyt w nadzorze Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Centrum Certyfikacji Jakości potwierdziło zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 27001.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.