S&T i Uniwersytet Warszawski podpisały umowę na wdrożenie elektronicznego obiegu faktur zakupowych i elektronicznych wniosków urlopowych oraz rozwój i utrzymanie platformy SAP.

Współpraca S&T z Uniwersytetem Warszawskim trwa od kilku lat – już w 2019 roku S&T zrealizowało na największej uczelni w Polsce projekt wdrożenia systemu SAP ECC 6.0, który wsparł proces naliczania płac dla pracowników.

Teraz w ramach nowo podpisanej umowy S&T zajmie się rozwojem i utrzymywaniem tej platformy w zgodzie z metodyką ASAP rekomendowaną przez SAP. Zadaniem integratora będzie również zakup licencji na nowe moduły – elektroniczny obieg faktur zakupowych VIM i wniosków urlopowych dla blisko 6000 pracowników realizowanych za pomocą portalu SAP FIORI – oraz ich implementacja.

Podstawowym celem stawianym przed projektem jest uporządkowanie i optymalizacja procesów obsługi faktur zakupowych i przedpłat. Rezultat ten zostanie osiągnięty dzięki wprowadzeniu odpowiedniego wariantu procesu bazującego na elektronicznym obiegu dokumentów, uwzględniającego archiwizację oraz sprawdzone międzynarodowe standardy w tym obszarze. Wyeliminowanie konieczności zatwierdzania do płatności dokumentów w formie papierowej oraz opracowaniu procedur śledzenia i raportowania faktur w wersji elektronicznej doprowadzi do zmniejszenia ilości ręcznie wykonywanych operacji i w konsekwencji znacznie skróci czas przetwarzania dokumentów.

W przypadku systemu VIM harmonogram przewiduje ok. 56 tygodni na przygotowanie projektu, jego wdrożenie, szkolenia, testy odbiorcze, uruchomienie oraz stabilizację, jak również analizę potencjału dalszej rozbudowy, m.in. synchronizacji z SAP HR oraz opracowanie platformy zakupowej. Implementacja modułu wniosków urlopowych z kolei rozpisana jest na ok. 40 tygodni.

Transformacja cyfrowa edukacji wyższej to szczególnie istotne zadanie w kontekście zapewnienia wysokiej jakości zarówno badań naukowych, jak i zajęć dydaktycznych, które pomogą wykształcić kolejne pokolenia. W ramach nowego kontraktu wesprzemy ponad 200 procesów biznesowych na jednej z najstarszych i największych w Polsce uczelni, co umożliwi optymalizację kosztów i skupienie się na tym, co istotne: nauce. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Uniwersytetowi Warszawskiemu w drodze do pełnej cyfryzacji.

Avatar
Anna Horodecka

Key Account Manager, S&T

Uniwersytet Warszawski to kolejna szkoła wyższa, która zaufała S&T, podpisując umowę obowiązującą od 1 stycznia 2023 r. do końca 2024 roku. W obszarze technologii SAP nasza firm wspiera także Politechnikę Warszawską i Uniwersytet Śląski.

Zobacz podobne

14.12.2022

Nowy System Wspomagania Decyzji dla Państwowej Straży Pożarnej

Konsorcjum S&T i ABAKUS Systemy Teleinformatyczne odebrało końcowy protokół dla systemu zrealizowanego dla Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.
09.12.2022

S&T dostosuje oprogramowanie Infor do aktualnych przepisów

Infor, jeden z największych dostawców systemów ERP, po raz kolejny powierzył S&T obsługę 30 swoich globalnych klientów. Kontrakt został zawarty na 12 miesięcy.
06.12.2022

Teczka Rewidenta. Kolejny etap transformacji cyfrowej PKP Intercity

S&T zbuduje nowoczesne rozwiązanie informatyczne dla kolejnej spółki należącej do Grupy PKP. Umowa obejmuje budowę i wdrożenie nowej aplikacji Teczka Rewidenta, jak również jej integrację z innymi systemami przewoźnika. W ramach kontraktu integrator dostarczy blisko 600 tabletów przemysłowych dla zespołów rewizji technicznych.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.