S&T i Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpisały kontrakt, w ramach którego integrator będzie świadczyć usługi opieki serwisowej na oprogramowanie SAP ERP wspierające funkcjonowanie Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu.

Przedmiotem prac jest zagwarantowanie opieki serwisowej dla oprogramowania SAP, obejmujące usługi na poziomie SAP Standard Support. W ramach 24 miesięcznego kontraktu, integrator zapewni Klientowi wymagane przez producenta aktualizacje, rozszerzenia funkcjonalne oraz pakiety korekcyjne. S&T umożliwi także pracownikom ZUS dostęp do bazy wiedzy rozwiązań serwisowanych SAP. Integrator zrealizuje zadeklarowany w umowie zakres prac przy pomocy zasobów własnych oraz przy wsparciu konsultantów serwisowych SAP AG, wykorzystując do tego standardowe usługi wchodzące w skład pakietu SAP Standard Support.

Kluczowa w postępowaniu przetargowym okazała się gotowość integratora do objęcia wsparciem serwisowym ponad 3 tys. użytkowników systemu ZUS zlokalizowanych na terenie całego kraju.

S&T wygrało kontrakt w ZUS w trybie przetargu publicznego. Decydujące okazało się połączenie wymagań Zamawiającego, dobrej ceny, elastyczności działania oraz bogatego doświadczenia w realizacji tego typu usług w sektorze publicznym. – mówi Patryk Borzęcki, Business Solutions Sales Director S&T w Polsce. – Dysponujemy mocnym zapleczem kompetencyjnym, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające usługi serwisowe i wdrożeniowe dla państwowych instytucji. W naszych strukturach pracuje wyspecjalizowany zespół konsultantów SAP, z obszaru finansów, kontrolingu, budżetowania i zarządzania inwestycjami.– dodaje.

Przetarg został rozstrzygnięty w trybie przetargu publicznego.

S&T posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze wdrażania i świadczenia usług utrzymaniowych dla technologii SAP. W 2018 r. firma została uhonorowana nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business. Integrator pod względem wartości sprzedanych  licencji osiągnął też jeden z najlepszych wyników na polskim rynku. S&T jako partner serwisowy SAP posiada także certyfikat PCOE (Partner Center of Expertise), potwierdzający spełnienie wysokich wymagań producenta.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych to jednostka sektora finansów publicznych, która realizuje zadania z zakresu ubezpieczeń społecznych w Polsce. Instytucja zatrudnia ponad 45 tys. osób. Do jej obowiązków należy m.in. stwierdzanie i ustalanie obowiązku ubezpieczeń społecznych, ustalanie uprawnień do świadczeń i wypłacanie świadczeń, pobieranie składek na ubezpieczenia, prowadzenie rozliczeń z płatnikami składek oraz prowadzenie indywidualnych kont ubezpieczonych i płatników składek. ZUS przechodzi stopniową informatyzację, która obejmuje swoim zakresem coraz szerszy zakres działań operacyjnych i świadczonych usług.

Zobacz podobne

01.09.2021

S&T zaangażowane w projekt zwiększający poziom bezpieczeństwa na polskiej kolei

S&T wygrało 23-milionowy przetarg dla UTK. W ramach kontraktu powstanie nowy, elektroniczny rejestr maszynistów centralnie zarządzany przez Urząd Transportu Kolejowego.
17.05.2021

S&T dostosuje najnowsze wersje oprogramowania Infor do wymogów polskiego rynku

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.
31.03.2021

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.