Zaawansowany firewall aplikacji internetowych

Zapory F5 WAF chronią Twoje aplikacje przed naruszeniem danych, naprawiając luki i powstrzymując ataki. Zaawansowany firewall aplikacji internetowych F5 (AWAF) chroni przed najnowszą falą ataków za pomocą analizy behawioralnej, proaktywnej ochrony przed botami i szyfrowania poufnych danych, takich jak loginy i hasła, na poziomie aplikacji – bez konieczności aktualizacji samych aplikacji.

Identyfikuj i blokuj ataki, których nie wychwycą inne rozwiązania WAF

Kluczowe zalety

 • Ochrona aplikacji internetowych i mobilnych przed złośliwymi botami,
 • Zabezpieczenie danych uwierzytelniających i innych poufnych danych przed kradzieżą i nadużyciami,
 • Obrona przed DoS,
 • Przeciwdziałanie wyrafinowanym kampaniom zagrożeń,
 • Ochrona interfejsów API.

Opcje produktu

 • BIG-IP Cloud Edition Advanced Web Application Firewall (AWF),
 • BIG-IP Cloud Edition Local Traffic Manager (LTM) and Advanced Web Application Firewall (AWF),
 • BIG-IP Virtual Edition Advanced Web Application Firewall (AWF),
 • Licencje typu Add-on Advanced Web Application Firewall (AWF) dla BIG-IP Virtual Edition,
 • BIG-IP iSeries Advanced Web Application Firewall (AWF),
 • Advanced Web Application Firewall (AWF) moduły typu Add-on dla BIG-IP iSeries,
 • VIPRION Advanced Web Application Firewall (AWF),
 • Advanced Web Application Firewall (AWF) moduły typu Add-on dla VIPRION.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami F5, to zachęcamy do udziału w konferencji online F5 Virtual Solution Day, poświęconej cyberbezpieczeństwu i rozwiązaniom chmurowym. Konferencja odbędzie się 9 marca w godzinach 9.00–13.00. Link do wydarzenia znajduje się tutaj.

Aktualności

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.

Dzień Windowsa

Jaki jest najpopularniejszy system operacyjny na świecie? Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, a ewentualne dyskusje na ten temat zakończy fakt, że w kalendarzu umieszczone zostało jego święto.

Mikroinstalacje w fotowoltaice – znaczenie i rola inteligentnych liczników

Globalna energetyka przechodzi bezprecedensową transformację. Wraz z rozpowszechnianiem OZE i rozwojem technologii magazynowania energii rosną wyzwania stawiane operatorom systemów dystrybucyjnych. Rozwój fotowoltaiki odgrywa w tym procesie znaczącą rolę.

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.