14-15 października odbędzie się XXXVII SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Jesienno-zimowa SAMBA ma charakter dnia otwartego w biurze S&T na ul. Królewskiej w Krakowie, połączonego z warsztatami głównie o profilu administracyjno-technicznym. Na spotkanie zapraszamy naszych Klientów, którzy korzystają z oprogramowania Infor oraz chcą poznać nowe rozwiązania i wskazówki przydatne w codziennej pracy. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie naszym Klientom, że współpraca z S&T poza standardowymi korzyściami z wdrożenia narzędzi IT niesie ze sobą także możliwość wymiany doświadczeń z innymi firmami na co dzień korzystającymi z systemu klasy ERP.

Tegoroczną edycję konferencji poprzedzi mniej formalne wieczorne spotkanie, połączone z możliwością zwiedzania ciekawego miejsca w Krakowie. Następnego dnia odbędzie się sesja plenarna i warsztaty z udziałem ekspertów ze strony S&T i Inforu. W programie znajdują się m.in. następujące tematy:

 • plany rozwoju Infor LN, OS i Coleman
 • rozwój polskiej lokalizacji i rozszerzeń w kontekście bieżących zmian prawnych
 • najlepsze praktyki w personalizacji Infor LN
 • technologia Extensibility
 • Infor OS w architekturze PaaS
 • integracja Infor LN z PLM SmarTeam
 • aplikacje mobilne Infor OS
 • modyfikacje Infor Factory Track

Merytoryczny program konferencji zamknie tradycyjnie najbardziej popularny punkt programu: godzina konsultanta, podczas której eksperci S&T będą do dyspozycji naszych Klientów.

Ze względu na ograniczoną pojemność krakowskiego biura na konferencji obowiązuje limit 40 gości, którzy zwyczajowo reprezentują ponad 20 firm.

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana w całości przez S&T. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w S&T. Spotkanie zebrało wtedy bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiło się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat nasi konsultanci oraz managerowie, a także przedstawiciele firmy Infor pomagają uczestnikom przejść przez aktualizacje systemu, zaznajomić się ze zmianami prawnymi mającymi wpływ na oprogramowanie oraz zapoznać się z nowymi technologiami i perspektywami rozwoju systemów ERP.

Zobacz podobne

13.06.2022

OpenText World EMEA 2022, czyli innowacje, które pozwolą na zwiększenie przewagi informacyjnej

S&T zostało partnerem OpenText World EMEA 2022 - największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena - siedzibie klubu FC Bayern Monachium - w dniach 21-22 czerwca.
14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.