12-13 czerwca 2019 r. na Zamku w Baranowie Sandomierskim i w Stalowej Woli miała miejsce XXXVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, czyli największe wydarzenie polskiej społeczności Klientów S&T i Infor.

W bieżącej edycji konferencja odbywała się pod hasłem „Między Ziemią a Chmurą z S&T”. W programie merytorycznym znalazły się praktyczne warsztaty w systemie Infor LN, sesja plenarna z prezentacją bieżącej strategii firm S&T i Infor oraz planów rozwoju Infor LN, a także interaktywny panel dyskusyjny dotyczący migracji rozwiązań IT do chmury. Swoje produkty i wdrożenie Infor LN zaprezentowała też Huta Stalowa Wola S.A. jako partner konferencji, który drugiego dnia wydarzenia umożliwił chętnym uczestnikom zwiedzanie swojego zakładu produkcyjnego. Podczas wizyty studyjnej można było zapoznać się z procesem produkcji m.in. armatohaubic „KRAB” dla Wojska Polskiego, a także zobaczyć aspekty wdrożenia systemu ERP w praktyce.

Program merytoryczny konferencji dopełniła wieczorna gala z nagrodami, w trakcie której statuetkami „SAMBA” zostały uhonorowane firmy, które w ostatnim czasie zakończyły projekty wdrożeniowe Infor LN realizowane wspólnie z S&T. Były to: HSW S.A. i Jelcz Sp. z o.o. oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Nagrody otrzymały też firmy, z którymi w bieżącym roku obchodzimy 20-lecie współpracy w ramach projektów Infor: SIPMA S.A., Technokabel S.A. oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. Tym samym dołączyły one do grona firm, z którymi od ponad 20 lat łączą nas ścisłe relacje biznesowe. Swoje statuetki odebrali także członkowie Segmentu Infor obchodzący 20-lecie pracy w S&T.

W tegorocznej konferencji wzięło udział w sumie blisko 120 osób reprezentujących naszych obecnych i potencjalnych Klientów – byli to reprezentanci 38 przedsiębiorstw. W spotkaniu uczestniczyło również trzech partnerów technologicznych S&T (Infor, Apzumi, Dell) oraz 30-osobowy zespół ze strony Segmentu Infor w S&T.

W ciągu niecałych dwóch tygodni od wydarzenia zebraliśmy ankiety ewaluacyjne od ponad 80% uczestników ze strony Klienta. W jednej z nich można przeczytać następującą recenzję konferencji, która dobrze ją podsumowuje: „Na SAMBIE byłem pierwszy raz. Myślałem, że to będzie jeden z tych wyjazdów nudnych do bólu. Pierwsze moje wrażenie zostało zatarte nieszablonowym otwarciem SAMBY. Później to już było tylko coraz lepiej. W tej grupie ludzi będąc pierwszy raz można śmiało odczuć, że jest się po raz kolejny i zna się tych ludzi od lat. Oby więcej takich inicjatyw”.

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana w całości przez S&T. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w S&T. Konferencja zebrała wtedy bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiła się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat prowadzi uczestników przez aktualizacje systemów do nowej wersji, przez zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie, przez nowe technologie i perspektywy rozwoju systemów ERP – a także przez zawiłości codziennej pracy z systemem.

Zobacz podobne

13.06.2022

OpenText World EMEA 2022, czyli innowacje, które pozwolą na zwiększenie przewagi informacyjnej

S&T zostało partnerem OpenText World EMEA 2022 - największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena - siedzibie klubu FC Bayern Monachium - w dniach 21-22 czerwca.
14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.