Wyróżnienie „Innovative Project” dla S&T Services Polska podczas uroczystej gali z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”.

W dniu 1 września br. w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”. Podczas wydarzenia zostały wręczone certyfikaty i nagrody specjalne przyznawane przez kapitułę redakcyjną Warsaw Business Journal Group. Wśród nagrodzonych firm znalazła się S&T Services Polska, która otrzymała wyróżnienie „Innovative Project” za wdrożenie projektu „ONKO.SYS – Kompleksowa infrastruktura informatyczna dla badań nad nowotworami”.

Rocznik „Book of Lists” to prestiżowa publikacja biznesowa w formie rankingów, prezentująca najlepiej prosperujące polskie firmy z poszczególnych sektorów gospodarki. Od ponad 20 lat jest on wydawany przez redakcję Warsaw Business Journal Group, która przyznaje też nagrody najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwom uwzględnionym w roczniku.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.