Wyróżnienie „Innovative Project” dla S&T Services Polska podczas uroczystej gali z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”.

W dniu 1 września br. w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”. Podczas wydarzenia zostały wręczone certyfikaty i nagrody specjalne przyznawane przez kapitułę redakcyjną Warsaw Business Journal Group. Wśród nagrodzonych firm znalazła się S&T Services Polska, która otrzymała wyróżnienie „Innovative Project” za wdrożenie projektu „ONKO.SYS – Kompleksowa infrastruktura informatyczna dla badań nad nowotworami”.

Rocznik „Book of Lists” to prestiżowa publikacja biznesowa w formie rankingów, prezentująca najlepiej prosperujące polskie firmy z poszczególnych sektorów gospodarki. Od ponad 20 lat jest on wydawany przez redakcję Warsaw Business Journal Group, która przyznaje też nagrody najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwom uwzględnionym w roczniku.

 

Zobacz podobne

11.05.2020

Kolejny audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania zakończyliśmy z sukcesem

Pod koniec kwietnia w obu spółach S&T w Polsce, zostały przeprowadzone audyty ponownej certyfikacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania (ZSZ).
20.03.2020

Działalność S&T w kontekście pandemii COVID-19

Jesteśmy gotowi do wypełnienia wszystkich podjętych wcześniej zobowiązań biznesowych. Ze swojej strony oferujemy także dodatkową pomoc i wsparcie w zakresie rozwiązywania pojawiających się trudności w obszarze IT.
12.12.2019

S&T wchodzi w rok 2020 z kolejnym złotym partnerstwem

S&T współpracuje z kluczowymi dostawcami technologii na rynku. W naszym zespole znaleźć można specjalistów, którzy posiadają kompetencje w bardzo różnych obszarach.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.