Avatar Magdalena Kurnicka Marketing Manager, S&T

We wtorek 4 października w ramach kampanii SAP S/4HANA Cloud odbyło się webinarium, którego celem było przybliżenie zalet przenoszenia procesów biznesowych do inteligentnego ERP w chmurze publicznej. Podczas spotkania Magdalena Kowalczyk, Anna Jedlińska i Maciej Jaroszyński prezentowali praktyczne zastosowania chmury od SAP.

Popularyzacja usług chmurowych, w szczególności inteligentnego oprogramowania ERP, może przynieść korzyści biznesom na całym świecie – szczególnie w dobie rosnących kosztów pracy i inflacji. Niestety, transformacja cyfrowa często jest postrzegana przez firmy jako czasochłonny i kosztowny proces. Jednym z celów webinaru organizowanego w ramach kampanii SAP S/4HANA Cloud było pokazanie, że chmura publiczna przynosi konkretne korzyści w zakresie zwiększenia efektywności kosztowej oraz usprawnienia procesów biznesowych.

W spotkaniu udział wzięło trzech konsultantów S&T. Magdalena Kowalczyk przybliżyła podstawowe informacje o SAP S/4HANA, Anna Jedlińska zaprezentowała wygląd systemu od środka, a Maciej Jaroszyński pokazał zasady pracy z metodyką SAP Activate, która gwarantuje wdrożenie projektu w ramach określonego harmonogramu i budżetu.

Na spotkaniu pojawił się również gościnnie Wolfgang Tesar, konsultant S&T z Austrii, który prowadził duże projekty wdrożeniowe SAP S/4HANA Cloud, m.in. dla międzynarodowej Grupy Rohrer, który szerzej opisywaliśmy w wpisie na blogu. Podczas krótkiej rozmowy wskazał m.in. dlaczego klienci wybierają SAP, jakie są największe wyzwania i szanse związane z migracją do chmury publicznej i przybliżył przykładową strukturę współpracy przy takim wdrożeniu.

Cieszymy się, że możemy organizować takie spotkania, dzięki którym możemy pokazać Waszą ekspertyzę jako konsultantów S&T, a klientom pokazywać korzyści płynące z mądrze przeprowadzonej transformacji cyfrowej przy wsparciu chmury.

Zobacz podobne

08.12.2022

Samba S&T nadaje rytm

S&T ma ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów typu ERP Infor LN w Polsce. Pod stałą opieką serwisową naszej firmy pozostaje ponad 80 polskich przedsiębiorstwach, w dużej części produkcyjnych. To właśnie dla nich organizujemy dwa razy w roku konferencję SAMBA.
24.10.2022

S&T po raz kolejny na Talent Days 2022 w Warszawie

Zespół S&T po raz kolejny zaprezentował swoje stoisko na targach pracy dla młodych talentów. We wtorek 18 października na warszawskim PGE Narodowym mieliśmy okazję rozmawiać z odwiedzającymi nasze stoisko absolwentami i studentami, opowiadając im jak wygląda praca w S&T.
18.07.2022

42 SAMBA już za nami

21–23 czerwca 2022 r. odbyła się 42 SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, po raz pierwszy w trybie hybrydowym (pierwsze 2 dni stacjonarnie, ostatni zdalnie). W spotkaniu wzięło udział ok. 250 osób z 58 firm.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.