Podczas spotkania w wersji online eksperci S&T i VMware zaprezentowali nowości jakie pojawiły się w vSphere oraz vSAN 7.0, a także VCF 4.0.

Warsztat koncentrował się na pokazaniu najciekawszych funkcjonalności w nowo wydanych wersjach oprogramowania VMware. Zaprezentowana została również kompleksowa platforma pozwalająca na zbudowanie definiowanego programowo centrum danych – SDDC oparta o rozwiązanie VMware Cloud Foundation 4.0.

img

Wirtualizacja

W ostatnim czasie obserwujemy znaczące przyspieszenie w zakresie zainteresowania koncepcją SDDC wśród naszych klientów z uwagi na wysoką elastyczność środowiska, natywne wsparcie dla środowisk kontenerowych oraz możliwości związane z obniżeniem TCO infrastruktury IT.

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnych Spotkaniach Technicznych S&T lub zorganizować dedykowaną prezentację rozwiązań – zgłoś się do nas. Zapraszamy do obserwowania naszej strony www oraz social media.

 

Zobacz podobne

24.05.2022

Konferencja SAP Utilities Day 2022, czyli przegląd najciekawszych wdrożeń i omówienie najnowszych rozwiązań dla sektora

Podczas tegorocznej konferencji nasi klienci z segmentu SAP oraz przedstawiciele S&T wygłosili 3 z 8 prezentacji. W Poznaniu mieliśmy okazję pokazać od praktycznej strony jak ważne są narzędzia informatyczne w transformacji firm z sektora utilities.
28.03.2022

Webinar „Serwisy Cisco 2022” zakończony sukcesem!

Przeprowadzony 8 marca 2022 r. webinar S&T „Serwisy Cisco 2022” był dobrą okazją do zaznajomienia Klientów S&T z aktualnym portfolio serwisowym oferowanym przez naszą firmę Klientom działającym w oparciu o infrastrukturę i usługi firmy Cisco.
06.12.2021

XLI SAMBA, czyli jak zrobić karierę w dwie godziny

17–19 listopada 2021 r. kolejna SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN pod opieką S&T. W spotkaniu wzięło udział ok. 360 osób z 68 firm.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.