Znamy już zwycięzcę wakacyjnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez S&T.

Bardzo dziękujemy za zgłoszenia do wakacyjnego konkursu fotograficznego organizowanego przez S&T. Przypominamy, że warunkiem udziału było przesłanie zdjęcia z wakacji, na którym w ciekawy sposób zostało ujęte logo naszej firmy. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa Przemysławowi Domańskiemu! Tym bardziej należą się mu gromkie brawa, ponieważ nadesłał nie jedno, nie dwa, ale siedem (!) zdjęć. Wszystkie pochodzą z jego wyprawy do Azji Środkowo-Wschodniej. Czujemy, że mimo wszystko miałby wygraną w kieszeni…

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zachęcamy do bardziej licznego udziału w kolejnych tego typu projektach!

Zdjęcia:

Legenda:

 1. W tle góra Kongur Tagh, 7649 mnpm, 4000 m nad jeziorem Karakol. Najwyższy szczyt Pamiru Wschodniego i całego Pamiru. Xinjiang, Chiny.
 2. Dolina Wachańska, granica tadżycko-afgańska, okolice wioski Langar, góry w tle to już Afganistan.
 3. Pustynia Taklamakan na Jedwabnym Szklaku, Xinjinag, Chiny.
 4. Domowa jutra rodziny kirgiskich koczowników w sercu Pamiru, pastwisko Chatyr Tash (Kamienny Namiot), ok. 4000 mnpm.
 5. Twierdza w Taxkorgan, Tadżycki Okręg Autonomiczny, Xinjiang, Chiny. Wg Ptolemeusza – środek Jedwabnego Szlaku.
 6. Koczownicze Święto Konia, miasteczko Murghab, Tadżykistan, Badachszan, Pamir.
 7. W tle Shipton’s Arch, prawdopodobnie największy łuk skalny na świecie. Autonomiczny Okręg Kirgiski Kizilsu w prowincji Xinjiang, Chiny.

Zobacz podobne

24.04.2018

Eksperci S&T zakwalifikowani do programu Cisco Champions

Cisco Champions – to uzupełniający program przeznaczony dla najbardziej utalentowanej kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży firm partnerskich.
19.12.2017

Zespół S&T po raz kolejny wspiera akcję Szlachetna Paczka

Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.