S&T jest jednym z największych integratorów IT na polskim rynku. W naszym portfolio znajdują się rozwiązania informatyczne najlepszych światowych producentów sprzętu i oprogramowania. Dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej oraz naszemu doświadczeniu wdrożeniowemu, możemy zarekomendować Państwu najlepsze narzędzia informatyczne dopasowane do Państwa potrzeb biznesowych. Radar technologiczny powstał z myślą o zaprezentowaniu naszym Klientom szerokiego spektrum możliwości rozwoju i rozbudowy istniejących środowisk IT. Jest krótkim przewodnikiem po najpopularniejszych technologiach wspierających współczesny biznes.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.