Avatar Magdalena Kurnicka Marketing Manager, S&T

W tym roku ponad 40 pracowników S&T zaangażowało się w akcję. Zebraliśmy 3,5 tyś zł! Za tę kwotę kupiliśmy łóżko dla trójki dzieci, chemię, produkty spożywcze, odzież w tym także buty.

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Wam Pracownikom S&T osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliśmy sprawić w ten świąteczny czas. Dziękujemy!

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Gdy rodzina zobaczyła ile otrzymali kartonów z darami nie mogli się nadziwić. Wszyscy zaczęli zaglądać z niecierpliwością i zainteresowaniem co znajduje się w paczkach. Dzieci miały dużo zabawy z rozdzieraniem papierów i otwieraniem kartonów. Widać było, że Święta przyszły do nich szybciej. Pani Zofia jest szczęśliwa z powodu łóżka 3 poziomowego i mebli dla dzieci. Nie będzie się martwiła, że dzieci śpią na podłodze. Przy tym jeszcze piękne mebelki. Było dużo frajdy, gdy dzieciaki zobaczyli wystrój swojego nowego pokoju. Stefan przyglądał się swoim ubrankom, które ubierze jak będzie jechał do ośrodka. Maria i Aleksandra z zaciekawieniem przyglądały się rodzeństwu, jak się krzątały po całym domu. Dziewczynki aż piszczały, jak zobaczyły kolorowe zabawki. Bolesław po rozpakowaniu samochodu zaczął nim jeździć po całym mieszkaniu. Każdy ogromnie się cieszył z otrzymanego indywidualnego prezentu Chyba nikt z nich nie spodziewał się, że zostaną tak hojnie obdarowani. Pani Zofia nawet przez chwilę nie pomyślała, że dostaną tyle jedzenia i chemii. Wyszła za nami na korytarz i się rozpłakała. Dostała pierwsze nowe buty w życiu. Zawsze nosiła po kimś, albo jeszcze gorzej po kimś ze śmietnika.

Zobacz podobne

15.12.2020

S&T już ósmy raz wsparło akcję Szlachetna Paczka

Dzięki zaangażowaniu blisko 50 pracowników naszej firmy w tym roku udało nam się uzbierać rekordową sumę, która pozwoliła nam na zakup wszystkich potrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego, mebli, urządzeń do rehabilitacji, ubrań oraz środków czystości, żywności i zabawek.
07.02.2020

11 tysięcy kilometrów w ramach akcji Rowerem do Pracy!

Pracownicy krakowskiego oddziału S&T wzięli udział w inicjatywie „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca… i tak w kółko”. Łącznie w ramach akcji udało im się przejechać na rowerach ponad 11 tys. km.
01.09.2019

Pierwsze kursy kodowania dla dzieci pracowników S&T

Z sukcesem udało się nam zakończyć pierwszą zorganizowaną przez S&T Akademię Programowania dla dzieci!

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.