Kolejny system SAP w branży utilities utrzymany przez zespół S&T. Nowy projekt obejmuje serwis aplikacyjny i wsparcie techniczne oprogramowania SAP NetWeaver 7.01 dla ponad 50 użytkowników.

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi jest drugim co do wielkości tego typu obiektem i jednym z najnowocześniejszym w Polsce. GOŚ ŁAM oczyszcza ścieki z terenu Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Nowosolnej i Ksawerowa. W ramach umowy zespół S&T przez rok dostarczać będzie niezbędne wsparcie i opiekę techniczną dla systemu SAP GOŚ ŁAM w modelu 24/7/365. Usługi utrzymaniowe obejmą płynne działanie takich komponentów SAP jak: finanse, kontroling, środki trwałe, sprzedaż, logistyka, HR oraz usługi BASIS.

img

S&T jest autoryzowanym partnerem firmy SAP i zapewnia dostęp do certyfikowanych specjalistów współpracujących z dostawcą oprogramowania, co znacząco usprawnia rozwiązywanie błędów i skraca czas naprawy. Firma dysponuje doświadczonym zespołem w obszarze infrastruktury oraz baz danych, które są kluczowe w przypadku awarii/akcji na pograniczu aplikacja-infrastruktura. Za zachowanie spójności systemu SAP i poprawne wprowadzenie zmian we wszystkich jego elementach odpowiada w S&T dedykowany zespół BASIS. W ramach umowy S&T zapewni użytkownikom systemu Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi jeden punkt kontaktu w obszarze usługi. Dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi Service Desk oraz zespołu ekspertów S&T pozwoli na wygenerowanie oszczędności w obszarze sumarycznych kosztów utrzymania platformy SAP.

S&T jest wieloletnim partnerem SAP i posiada status Silver Partner. W 2021 roku Grupa po raz drugi została wyróżniona prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud oraz uzyskała autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

S&T gwarantuje obsługę serwisową w modelu 24/7/365. W Polsce pod naszą opieką aplikacyjną w obszarze technologii SAP pozostaje ponad 20 przedsiębiorstw. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, Infor, McAfee, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, VMware.

Zobacz podobne

23.08.2022

Rohrer: Dostawca usług przemysłowych wdrożył SAP S/4HANA Cloud

Grupa Rohrer, która zajmuje się dostarczaniem usług przemysłowych dla sektora naftowego i chemicznego, zakończyła proces migracji do SAP S/4HANA Cloud.
23.08.2022

S&T podpisało nową umowę z Cargotec Corporation

Cargotec, fińska firma produkująca i dostarczająca inteligentne systemy do obsługi przeładunków, kontynuuje wieloletnią współpracę z S&T w ramach nowej umowy. Międzynarodowy projekt obejmuje migrację 11-letniego systemu Infor LN do najnowszej wersji oraz dostosowanie obszarów finansów, dystrybucji i logistyki do polskiego otoczenia prawnego i biznesowego.
25.07.2022

S&T wspiera transformację cyfrową najlepszej polskiej uczelni

S&T i Uniwersytet Warszawski podpisały umowę na wdrożenie elektronicznego obiegu faktur zakupowych i elektronicznych wniosków urlopowych oraz rozwój i utrzymanie platformy SAP.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.