Kolejny system SAP w branży utilities utrzymany przez zespół S&T. Nowy projekt obejmuje serwis aplikacyjny i wsparcie techniczne oprogramowania SAP NetWeaver 7.01 dla ponad 50 użytkowników.

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi jest drugim co do wielkości tego typu obiektem i jednym z najnowocześniejszym w Polsce. GOŚ ŁAM oczyszcza ścieki z terenu Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Nowosolnej i Ksawerowa. W ramach umowy zespół S&T przez rok dostarczać będzie niezbędne wsparcie i opiekę techniczną dla systemu SAP GOŚ ŁAM w modelu 24/7/365. Usługi utrzymaniowe obejmą płynne działanie takich komponentów SAP jak: finanse, kontroling, środki trwałe, sprzedaż, logistyka, HR oraz usługi BASIS.

img

S&T jest autoryzowanym partnerem firmy SAP i zapewnia dostęp do certyfikowanych specjalistów współpracujących z dostawcą oprogramowania, co znacząco usprawnia rozwiązywanie błędów i skraca czas naprawy. Firma dysponuje doświadczonym zespołem w obszarze infrastruktury oraz baz danych, które są kluczowe w przypadku awarii/akcji na pograniczu aplikacja-infrastruktura. Za zachowanie spójności systemu SAP i poprawne wprowadzenie zmian we wszystkich jego elementach odpowiada w S&T dedykowany zespół BASIS. W ramach umowy S&T zapewni użytkownikom systemu Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi jeden punkt kontaktu w obszarze usługi. Dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi Service Desk oraz zespołu ekspertów S&T pozwoli na wygenerowanie oszczędności w obszarze sumarycznych kosztów utrzymania platformy SAP.

S&T jest wieloletnim partnerem SAP i posiada status Silver Partner. W 2021 roku Grupa po raz drugi została wyróżniona prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud oraz uzyskała autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

S&T gwarantuje obsługę serwisową w modelu 24/7/365. W Polsce pod naszą opieką aplikacyjną w obszarze technologii SAP pozostaje ponad 20 przedsiębiorstw. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, Infor, McAfee, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, VMware.

Zobacz podobne

25.02.2022

S&T zbuduje system, który dostarczy informacji na temat używanych źródeł ciepła

Głównym zadaniem postawionym przed systemem ZONE jest zebranie w jednej bazie wszystkich informacji na temat sposobów ogrzewania budynków – co w konsekwencji pozwoli na podjęcie skuteczniejszych działań ukierunkowanych na poprawę jakości powietrza w Polsce.
14.02.2022

Centrum e-Zdrowia przedłuża współpracę z S&T

Kontrakt na utrzymanie platformy e-zdrowie, wspierającej funkcjonowanie takich systemów jak: e-Recepta, e-Skierowanie, rejestracja Zdarzeń Medycznych, wymiana Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, gabinet.gov.pl, Internetowe Konto Pacjenta czy jego odpowiednik w wersji mobilnej aplikacja mojeIKP, będzie kontynuowany przez kolejne 4 lata przez zespół S&T.
08.12.2021

S&T buduje serwerownię dla Urzędu Transportu Kolejowego

Finalizujemy kolejny etap kontraktu z UTK, który koncentruje się na uruchomieniu nowoczesnej serwerowni, spełniającej wymagania polityki bezpieczeństwa PESEL-NET oraz węzła krajowego.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.