Operator Stadionu w Poznaniu spółka „Marcelin Management” Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą S&T, która jako główny dystrybutor systemów Zucchetti w Polsce dostarczy sprzęt i zintegrowany system sprzedaży gastronomicznej dla obiektu.

Umowa obejmuje pełną instalację oprogramowania i urządzeń POS na pond 80 stanowiskach kasowych. W ramach kontraktu S&T odpowiada za dostawę serwerów wraz z oprogramowaniem, dostarczenie i wdrożenie licencji systemu TCPOS, instalację stanowisk kasjerskich, drukarek fiskalnych, terminali płatniczych, testy konfiguracyjne, dostosowanie oprogramowania pod specyficzne wymogi stadionu. Integrator odpowiedzialny będzie także za wsparcie pracowników stadionu po uruchomieniu nowego systemu.

Niezawodność systemu, jakość urządzeń POS, czy przepustowość sieci mają coraz większy wpływ na wypracowanie zysków przez punkty gastronomiczne. Ma to szczególne znaczenie dla punktów ulokowanych na stadionach, gdzie 90 proc. wszystkich transakcji przypada w 15 minutowej przerwie meczu. Dla obiektów sportowych kluczowe znaczenie ma odpowiedni wybór technologii, która spełnia restrykcyjne wymagania w zakresie wydajności.

TCPOS to system wspierający zarządzanie sprzedażą w zakresie rozliczeń transakcyjnych jak i magazynowo kosztowych. Oprogramowanie oparte jest na najnowszej generacji architektury informatycznej, która zapewnia działanie aplikacji nawet w przypadku braku połączenia z siecią. Rozwiązanie to pozwala także na obsługę procesów związanych z rozliczaniem organizacji imprez masowych.

Zawansowany projekt

Instalacja tak dużej liczby stanowisk kasjerskich w ramach jednego obiektu w krótkim czasie, jest złożonym projektem logistyczno-informatycznym, wymagającym konfiguracji wielu komponentów pochodzących od różnych producentów. S&T jest jedną z niewielu firm w Polsce, która posiada udokumentowane kompetencje we wdrożeniach zaawansowanych  systemów i urządzeń POS.

Avatar
Konrad Łucka

IT Services Director, S&T

S&T w Polsce posiada duże doświadczenie w zakresie wdrożeń, utrzymania i usług serwisowych systemów i urządzeń POS. Firma realizowała m.in. projekty dla sieci sklepów Auchan, restauracji Max Premium Burgers, AmRest czy McDonald’s.

Rozwiązania Zucchetti TCPOS wykorzystywane są na stadionach w całej Europie. System wspiera m.in Signal Iduna Park Dortmund (Niemcy), Stade de Suisse Bern (Szwajcaria), Ernst-Happel Vienna (Austria), Mercedes-Benz Arena Stuttgart (Austria), Allianz Stadium Turin (Włochy), Red Bull Arena Salzburg (Austria).

 

Zobacz podobne

20.09.2021

Kontynuacja współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego

Wiosną podpisaliśmy nową umowę na dalszy rozwój portalu internetowego dla klientów UDT. Kontrakt obejmuje także świadczenie opieki utrzymaniowo-serwisowej i hosting w okresie 36 miesięcy. Zespół S&T przeprowadzi również audyt bezpieczeństwa i dostępności według standardu WCAG 2.0.
01.09.2021

S&T zaangażowane w projekt zwiększający poziom bezpieczeństwa na polskiej kolei

S&T wygrało 23-milionowy przetarg dla UTK. W ramach kontraktu powstanie nowy, elektroniczny rejestr maszynistów centralnie zarządzany przez Urząd Transportu Kolejowego.
17.05.2021

S&T dostosuje najnowsze wersje oprogramowania Infor do wymogów polskiego rynku

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.