S&T zaprasza w dniach 16-17 listopada 2017 r. do Warszawy na XX edycję Konferencji IPMA (International Project Management Association).

S&T zaprasza na XX Konferencję IPMA Polska

W dniach 16-17 listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie się XX edycja Konferencji IPMA (International Project Management Association), będąca podsumowaniem 20 lat budowania kompetencji w Project Management w Polsce. W programie wydarzenia przewidziano prelekcje doświadczonych liderów i menadżerów, w tym wystąpienie dotyczące jednego z projektów prowadzonych przez S&T. Prezentację pt. „Projekt ERP LN w RAFAKO – nieoczekiwane ryzyka i nieoczekiwane szanse, czyli dlaczego nigdy za dużo analizy interesariuszy” poprowadzą Pani Bożena Małczak-Koziarska z firmy RAFAKO i przedstawiciel S&T, Pan Przemysław Domański. Serdecznie zapraszamy!

IPMA

Zobacz podobne

14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
09.10.2019

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.