Bank Gospodarstwa Krajowego powierzył S&T zaimplementowanie oprogramowania IBM Planning Analytics.

S&T przeprowadzi przygotowanie i wdrożenie oprogramowania klasy CPM (ang. Corporate Performance Management), które zapewnia obsługę procesów planowania finansowego, budżetowania i prognozowania oraz nadzór nad nimi, a także stałe monitorowanie realizacji planów sprzedażowych.

IBM Planning Analytics to jedno z najbardziej zaawansowanych na świecie narzędzi do planowania finansowego i raportowania. S&T posiada istotne doświadczenie we wdrażaniu tego typu rozwiązań i wsparciu aplikacyjnym w dużych przedsiębiorstwach i grupach kapitałowych.

System pozwala na bieżące prowadzenie analiz typu „co-jeśli”, a także pomaga w zdefiniowaniu prognoz i związanych z nimi celów sprzedażowych w oparciu o agregowane plany finansowe lokalnych struktur i natychmiastowe raportowanie ich wyników do centrali.

img

Dzięki wdrożeniu rozwiązania klasy CPM, Bank Gospodarstwa Krajowego zyska wspólny system, który posłuży do przygotowania i zarządzania planami dla wszystkich regionów identyfikowanych w działalności banku. Celem projektu jest doskonalenie koordynacji pracy w złożonej organizacji banku i bieżące kontrolowanie wykonania założonego planu. System zostanie przygotowany do pracy ponad 100 użytkowników.

Kompleksowe wdrożenie systemu klasy CPM realizowane przez S&T dla BGK obejmuje opracowanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji oprogramowania i przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla administratorów i użytkowników systemu. Umowa obejmuje również niezbędną opiekę serwisową w okresie stabilizacji oraz świadczenie usług utrzymania i wsparcia przez okres 36 miesięcy.

Zobacz podobne

23.08.2022

Rohrer: Dostawca usług przemysłowych wdrożył SAP S/4HANA Cloud

Grupa Rohrer, która zajmuje się dostarczaniem usług przemysłowych dla sektora naftowego i chemicznego, zakończyła proces migracji do SAP S/4HANA Cloud.
23.08.2022

S&T podpisało nową umowę z Cargotec Corporation

Cargotec, fińska firma produkująca i dostarczająca inteligentne systemy do obsługi przeładunków, kontynuuje wieloletnią współpracę z S&T w ramach nowej umowy. Międzynarodowy projekt obejmuje migrację 11-letniego systemu Infor LN do najnowszej wersji oraz dostosowanie obszarów finansów, dystrybucji i logistyki do polskiego otoczenia prawnego i biznesowego.
25.07.2022

S&T wspiera transformację cyfrową najlepszej polskiej uczelni

S&T i Uniwersytet Warszawski podpisały umowę na wdrożenie elektronicznego obiegu faktur zakupowych i elektronicznych wniosków urlopowych oraz rozwój i utrzymanie platformy SAP.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.