Bank Gospodarstwa Krajowego powierzył S&T zaimplementowanie oprogramowania IBM Planning Analytics.

S&T przeprowadzi przygotowanie i wdrożenie oprogramowania klasy CPM (ang. Corporate Performance Management), które zapewnia obsługę procesów planowania finansowego, budżetowania i prognozowania oraz nadzór nad nimi, a także stałe monitorowanie realizacji planów sprzedażowych.

IBM Planning Analytics to jedno z najbardziej zaawansowanych na świecie narzędzi do planowania finansowego i raportowania. S&T posiada istotne doświadczenie we wdrażaniu tego typu rozwiązań i wsparciu aplikacyjnym w dużych przedsiębiorstwach i grupach kapitałowych.

System pozwala na bieżące prowadzenie analiz typu „co-jeśli”, a także pomaga w zdefiniowaniu prognoz i związanych z nimi celów sprzedażowych w oparciu o agregowane plany finansowe lokalnych struktur i natychmiastowe raportowanie ich wyników do centrali.

img

Dzięki wdrożeniu rozwiązania klasy CPM, Bank Gospodarstwa Krajowego zyska wspólny system, który posłuży do przygotowania i zarządzania planami dla wszystkich regionów identyfikowanych w działalności banku. Celem projektu jest doskonalenie koordynacji pracy w złożonej organizacji banku i bieżące kontrolowanie wykonania założonego planu. System zostanie przygotowany do pracy ponad 100 użytkowników.

Kompleksowe wdrożenie systemu klasy CPM realizowane przez S&T dla BGK obejmuje opracowanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji oprogramowania i przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla administratorów i użytkowników systemu. Umowa obejmuje również niezbędną opiekę serwisową w okresie stabilizacji oraz świadczenie usług utrzymania i wsparcia przez okres 36 miesięcy.

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.