Bank Gospodarstwa Krajowego powierzył S&T zaimplementowanie oprogramowania IBM Planning Analytics.

S&T przeprowadzi przygotowanie i wdrożenie oprogramowania klasy CPM (ang. Corporate Performance Management), które zapewnia obsługę procesów planowania finansowego, budżetowania i prognozowania oraz nadzór nad nimi, a także stałe monitorowanie realizacji planów sprzedażowych.

IBM Planning Analytics to jedno z najbardziej zaawansowanych na świecie narzędzi do planowania finansowego i raportowania. S&T posiada istotne doświadczenie we wdrażaniu tego typu rozwiązań i wsparciu aplikacyjnym w dużych przedsiębiorstwach i grupach kapitałowych.

System pozwala na bieżące prowadzenie analiz typu „co-jeśli”, a także pomaga w zdefiniowaniu prognoz i związanych z nimi celów sprzedażowych w oparciu o agregowane plany finansowe lokalnych struktur i natychmiastowe raportowanie ich wyników do centrali.

img

Dzięki wdrożeniu rozwiązania klasy CPM, Bank Gospodarstwa Krajowego zyska wspólny system, który posłuży do przygotowania i zarządzania planami dla wszystkich regionów identyfikowanych w działalności banku. Celem projektu jest doskonalenie koordynacji pracy w złożonej organizacji banku i bieżące kontrolowanie wykonania założonego planu. System zostanie przygotowany do pracy ponad 100 użytkowników.

Kompleksowe wdrożenie systemu klasy CPM realizowane przez S&T dla BGK obejmuje opracowanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji oprogramowania i przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla administratorów i użytkowników systemu. Umowa obejmuje również niezbędną opiekę serwisową w okresie stabilizacji oraz świadczenie usług utrzymania i wsparcia przez okres 36 miesięcy.

Zobacz podobne

20.09.2021

Kontynuacja współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego

Wiosną podpisaliśmy nową umowę na dalszy rozwój portalu internetowego dla klientów UDT. Kontrakt obejmuje także świadczenie opieki utrzymaniowo-serwisowej i hosting w okresie 36 miesięcy. Zespół S&T przeprowadzi również audyt bezpieczeństwa i dostępności według standardu WCAG 2.0.
01.09.2021

S&T zaangażowane w projekt zwiększający poziom bezpieczeństwa na polskiej kolei

S&T wygrało 23-milionowy przetarg dla UTK. W ramach kontraktu powstanie nowy, elektroniczny rejestr maszynistów centralnie zarządzany przez Urząd Transportu Kolejowego.
17.05.2021

S&T dostosuje najnowsze wersje oprogramowania Infor do wymogów polskiego rynku

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.