S&T współpracuje z kluczowymi dostawcami technologii na rynku. W naszym zespole znaleźć można specjalistów, którzy posiadają kompetencje w bardzo różnych obszarach.

To właśnie ta umiejętność łączenia i dobierania najlepszych  dla Klienta rozwiązań technologicznych pozwoliła nam zrealizować w tym roku jeden z najbardziej znaczących projektów wdrożeniowo – utrzymaniowych dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Kontrakt ten zaowocował dużymi zamówieniami rozwiązań typu Data Center, które pozwoliły nam na podniesienie naszych poziomów partnerskich u kluczowych na rynku producentów IT.

img

Złote partnerstwo

Nasz wkład w zwiększenie sprzedaży doceniła firma HPE, która przyznała nam na rok 2020 status Gold Partnera. Cieszymy się z tego wyróżnienia, które potwierdza, że jesteśmy liczącym się graczem na rynku integratorów IT. S&T dostarcza rozwiązania firmy HPE dla Klientów m.in. z sektora publicznego, telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego i przemysłowego. Z wieloma z nich mamy podpisane umowy ramowe na pełną obsługę infrastruktury IT.

 

 

 

Zobacz podobne

11.05.2020

Kolejny audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania zakończyliśmy z sukcesem

Pod koniec kwietnia w obu spółach S&T w Polsce, zostały przeprowadzone audyty ponownej certyfikacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania (ZSZ).
20.03.2020

Działalność S&T w kontekście pandemii COVID-19

Jesteśmy gotowi do wypełnienia wszystkich podjętych wcześniej zobowiązań biznesowych. Ze swojej strony oferujemy także dodatkową pomoc i wsparcie w zakresie rozwiązywania pojawiających się trudności w obszarze IT.
26.09.2019

S&T jeszcze silniejsze w consultingu IT

S&T na drugim miejscu wśród największych firm informatycznych świadczących usługi doradcze w Polsce.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.