S&T sponsorem IV Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2017 r. w Katowicach.

logo_Lean

Zapraszamy do udziału w IV edycji Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2017 r. w Katowicach. Podczas dwudniowej konferencji światowej sławy eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z wdrażania rozwiązań Lean Management w organizacjach z wielu różnych branż. Ponadto, w programie wydarzenia przewidziano wizytę studyjną w jednej z firm, które w praktyce stosują koncepcję Lean Manufacturing. S&T, jako sponsor tegorocznego Kongresu, serdecznie zaprasza do wspólnego poznawania tajników strategii „szczupłego zarządzania”. Do zobaczenia w Katowicach!

Zachęcamy do odwiedzenia strony kongresu: link

 

Zobacz podobne

14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
09.10.2019

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.