S&T Services Polska Sp. z o.o. prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie wdrożenia systemu zarządzania cyklem życia produktu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A. z siedzibą w Zielonce.

W dniu 8 września 2016 r., podczas Targów MSPO w Kielcach, uroczyście podpisano List Intencyjny, dotyczący potencjalnego wdrożenia systemu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A. (WZE S.A.). Podpisy na dokumencie złożyli: Prezes Przemysław Kowalczuk (WZE S.A.) i Dyrektor Projektów Specjalnych Przemysław Kosek (S&T Services Polska).

MSPO_1 MSPO_2 MSPO_3 MSPO_4

W przypadku osiągnięcia porozumienia, głównym wykonawcą kontraktu będzie firma S&T Services Polska, która odpowiada za dostawę licencji, realizację wdrożenia z wykorzystaniem oprogramowania Siemens Teamcenter i VoluMill oraz dostarczenie infrastruktury obejmującej serwery i stacje robocze.

Siemens Teamcenter to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie systemów do zarządzania cyklem życia produktu (PLM – Product Lifecycle Management). Dzięki wdrożeniu tego narzędzia, WZE S.A. zyska jednolite środowisko zarządzania danymi produktowymi, dokumentami i procesami, łączące fazę prac koncepcyjnych z projektowaniem konstrukcji, technologii oraz przygotowaniem produkcji. Nowe oprogramowanie pomoże usprawnić globalną współpracę nad produktem, poprawi też jakość i efektywność procesów. Zgodnie z przewidywaną umową, realizacja wdrożenia rozpocznie się 19 września 2016 r.

Odbiorca rozwiązania, spółka Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A., jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, największego koncernu obronnego w Europie Środkowej. Zakłady produkują nowoczesne urządzenia, a także wykonują remonty oraz modernizacje sprzętu wojskowego na potrzeby Sił Zbrojnych RP. Wprowadzenie systemu Siemens Teamcenter to dla WZE S.A. niezwykle ważna inwestycja, mająca wpływ zarówno na rozwój biznesowy spółki, jak i bezpieczeństwo całego kraju.

Zobacz podobne

31.03.2021

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.
30.03.2021

S&T uruchomi oprogramowanie dla stacji pomiarowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Nowa umowa obejmie projekt, budowę, wdrożenie oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania. To czwarty duży projekt S&T dla UKE, po systemie wspomagającym proces wydawania pozwoleń radiowych P-WID, Platformie Usług Elektronicznych i Punkcie Informacji ds. Telekomunikacji.
15.03.2021

System obiegu faktur zakupowych dla Sanok Rubber Company

Zespół S&T dostarczył licencje i rozpoczął wdrożenie obiegu faktur zakupowych w systemie SAP. Zaprojektowane rozwiązanie wykorzystywać będzie technologię OpenText i Fiori.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.