S&T podnosi status partnerski w programie Dell EMC i uzyskuje tytuł Platynowego Partnera.

Z pewnością wiecie, że S&T współpracuje z ponad 40 partnerami technologicznymi i posiada rozbudowane kompetencje w wielu obszarach, między innymi w zakresie serwerów, pamięci masowych i rozwiązań sieciowych. Stały wykwalifikowany zespół specjalistów umożliwia nam sprawną realizację wielu ambitnych projektów. Docenił to ostatnio jeden z naszych głównych partnerów, firma Dell EMC, która przyznała nam na rok 2019 status partnera Platinum. Cieszymy się z tego wyróżnienia, które potwierdza, że jesteśmy liczącym się graczem na rynku integratorów IT.

S&T dostarcza rozwiązania firmy Dell EMC dla Klientów m.in. z sektora publicznego, telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego. Z wieloma z nich mamy podpisane umowy ramowe na pełną obsługę infrastruktury IT.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.