S&T nowym właścicielem Kapsch Sp. z o.o. W dniu 25 listopada 2016 r. została podpisana umowa o zmianie właściciela polskiej spółki Kapsch Sp. z o.o.

W dniu 25 listopada 2016 r. została podpisana umowa o zmianie właściciela polskiej spółki Kapsch Sp. z o.o. Zgodnie z jej postanowieniami, firma S&T AG (właściciel S&T Services Polska Sp. z o.o.) przejęła pełen pakiet udziałów Kapsch Sp. z o.o. i podjęła decyzję o zmianie nazwy przejmowanej spółki na S&T Poland Sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 28 listopada 2016 r. został powołany nowy zarząd S&T Poland Sp. z o.o. w składzie: Piotr Staszczak – Prezes Zarządu, Maurycy Pałkiewicz – Członek Zarządu i Grzegorz Gołębiewski – Członek Zarządu.

S&T Poland Sp. z o.o. (dawny Kapsch Sp. z o.o.) realizuje projekty teleinformatyczne, przeprowadza procesy integracji infrastruktury technicznej, a także oferuje profesjonalne usługi IT. Transakcja przejęcia spółki pozwoli na lepsze wykorzystanie wspólnych przewag konkurencyjnych, a dzięki wymianie wiedzy i najlepszych praktyk możliwe będzie zwiększenie efektywności działań na rynku polskim i dalszy rozwój oferty handlowej.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.