Do grona partnerów S&T dołącza firma Ciena, lider dostawców urządzeń sieciowych do transmisji optycznej, ogłosiły nawiązanie współpracy.

Niezależny integrator S&T i Ciena, światowy lider dostawców urządzeń sieciowych do transmisji optycznej, ogłosiły nawiązanie współpracy. W ramach partnerstwa technologicznego S&T rozwijać będzie w Polsce usługi z zakresu budowy inteligentnych sieci. Rozwiązania bazujące na narzędziach Ciena umożliwią kompleksową integrację tradycyjnych metod transmisji danych (TDM, Ethernet i WDM) w ramach jednej platformy infrastrukturalnej.

Nowe partnerstwo oznacza poszerzenie oferty S&T jako integratora rozwiązań technologicznych. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów S&T łączy swoje doświadczenie dotyczące opracowywania, wdrażania i serwisowania różnorodnych rozwiązań IT, z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu wymaganego sprzętu bądź oprogramowania. Status profesjonalnego partnera Ciena, umożliwia S&T sprzedaż w Polsce nowoczesnych rozwiązań pakietowo-optycznych, a także zapewnia dostęp do dedykowanych narzędzi, niezbędnych do uzyskania nowych kompetencji wdrożeniowych. Rozwiązania bazujące na urządzeniach Ciena, pozwalają klientom na budowę elastycznych, wydajnych i wieloprotokołowych sieci transmisji danych, dedykowanym zarówno przedsiębiorcom, jak i operatorom telekomunikacyjnym.

Dzisiejsze sieci do transmisji danych stają się coraz inteligentniejsze i bardziej zróżnicowane. Firmy potrzebują nowych rozwiązań, które może szybko dostosować do zmieniającego się otoczenia. Szybki postęp technologiczny wymusza na administratorach sieci ich ciągłą modernizację. Narzędzia oferowane przez firmę Ciena, wspierają przejście od złożonych struktur stosowanych w tradycyjnych sieciach transmisji danych, do bardziej nowoczesnych, adaptacyjnych i zautomatyzowanych sieci pakietowych. Pozwalają także na szybsze aktualizacje, umożliwiając operatorom telekomunikacyjnym sprawną implementację coraz bardziej zaawansowanych usług. Rozwiązania budowane w oparciu o narzędzia Ciena, eliminują złożoność operacyjną oraz zmniejszają ogólne koszty zasilania, przestrzeni, pamięci i zdolności przetwarzania wymaganej przez rozwiązania starszego typu.

S&T od lat systematycznie rozwija swoje kompetencje wdrożeniowe w najnowszej generacji technologiach do przesyłania danych. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż pozyskaliśmy do współpracy nowego partnera w obszarze budowy zaawansowanych rozwiązań sieciowych. Wdrażając nowe narzędzia IT, zawsze dokładamy najwyższej staranności, żeby środowiska naszych klientów były bezpieczne, wydajne i łatwo konfigurowalne. Technologia Ciena pozwali nam także na monitorowanie w czasie rzeczywistym sieci naszych klientów.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

Zbudowana w oparciu elastyczną infrastrukturę, sieć adaptacyjna Ciena Adaptive Network umożliwia zarządzanie złożonym transferem danych przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury.

Ciena od ponad 25 lat jest liderem na rynku, zatrudnia blisko 6 tys. pracowników w 45 krajach na całym świecie. Firma dostarcza najlepszą w swojej kategorii technologię sieciową oraz pomaga dostawcom usług tworzyć sieci, które łatwiej można dostosować do zmieniających się wymagań użytkowników. W trakcie ponad 25 lat historii wsparła rozwój 1,5 tys. klientów i opatentowała 2 tys. własnych rozwiązań. Ciena obecna jest na rynku polskim od 2006 r.

Ciena dołączyła do grona partnerów S&T, w którym znajdują się już m.in. CISCO, DELL, Hitachi, PaloAlto, IBM, Vmware, VEEAM, SAP i Infor. Dostęp do światowej klasy narzędzi technologicznych pozwala S&T zaproponować klientom najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Zobacz podobne

06.09.2021

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.
21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.