S&T na Targach Pracy w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się w dniu 8 listopada 2017 r.

S&T serdecznie zaprasza na kolejną, jesienną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się w dniu 8 listopada 2017 r. w Krakowie. W gmachu głównym Uczelni przy Al. Mickiewicza 30 ponad stu wystawców zaprezentuje oferty pracy stałej, praktyk i staży zawodowych. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stoiska S&T i zapoznania się z możliwościami rozwoju zawodowego w naszej firmie. Więcej informacji na stronie: http://www.targi.agh.edu.pl/edycja-jesienna/

Zobacz podobne

16.04.2019

Nowy Segment Director w strukturach S&T

Do zespołu Business Solutions dołączył Jarosław Szerszenowicz, który odpowiadać będzie m.in za opracowanie strategii działania Segmentu SAP.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.