Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Nagroda przyznana S&T AG jest wyrazem uznania za największy wzrost sprzedaży w segmencie S/4HANA Cloud wśród nowych klientów w minionym roku. Jest dowodem uznania ponadprzeciętnych osiągnięć S&T jako jednego z czołowych partnerów SAP w Europie i wyraźnym sygnałem o posiadanych kompetencjach holdingu w obszarze rozwiązań chmurowych.

S&T AG posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu pakietu ERP następnej generacji SAP S/4HANA Cloud. Nagroda potwierdza, że zespół S&T posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje w realizacji projektów chmurowych, które z każdym dniem zyskują na znaczeniu. Naturalnym kierunkiem rozwoju systemów ERP jest ich udostępnienie na platformach chmurowych, które zwiększają elastyczność i umożliwiają szybsze reagowanie na nowe potrzeby rynkowe. Oferta rozwiązań opartych na technologii SAP dostępnych w chmurze stale się rozwija. Doskonałym przykładem jest wprowadzona przez SAP SE na początku roku oferta na nowy produkt – RISE with SAP.

RISE with S/4HANA Cloud Private Edition to nowoczesny, inteligentny system ERP z wbudowanymi mechanizmami uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji — dostępny w chmurze publicznej lub prywatnej bądź w środowisku hybrydowym.

– Jesteśmy dumni z przynależności do jednego z największych na świecie holdingów zaawansowanych technologii, jakim jest Grupa S&T. S&T w Polsce w swoim DNA ma wpisane ciągłe szukanie i rozpoznawanie najnowszych trendów w branży IT i oferowanie naszym Klientom najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Nasi konsultanci są już certyfikowani w zakresie SAP S/4HANA Cloud, więc teraz przyszedł czas na autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition, bo planujemy dalej rozwijać się w kierunku technologii chmurowej.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

RISE with SAP to sposób na transformację Twojej firmy w przedsiębiorstwo inteligentne – na własnych warunkach i we własnym tempie. To pojedyncza oferta z jedną umową, w ramach której możesz łatwo zmienić terminy i zasady realizacji założeń biznesowych. To niższy całkowity koszt posiadania, krótszy czas uzyskania korzyści oraz elastyczność wobec napotykanych przeszkód bez konieczności przeprowadzania poważnych inwestycji z góry. To wszystko, czego potrzeba Twojej firmie do kompleksowej transformacji – zebrane w jednym miejscu.

S&T AG jest grupą technologiczną, która zatrudnia około 5 000 osób i działa w ponad 32 krajach na całym świecie. Holding jest notowany na giełdzie we Frankfurcie. W Europie Środkowej i Wschodniej Grupa S&T jest wiodącym dostawcą systemów informatycznych i zawartych w nich rozwiązań. Grupa S&T jest jednym z liderów światowego rynku komputerów wbudowanych oraz jednym z najbardziej znaczących podmiotów na międzynarodowym rynku technologii Industry 4.0 i IoT (Internet of Things).

Zobacz podobne

27.09.2021

S&T trzecią firmą IT o największej sprzedaży do sektora administracji publicznej w Polsce

W tegorocznym raporcie ITwiz Best100 2020 S&T zajęło trzecią pozycję wśród firm o największej sprzedaży dla administracji publicznej. Nasza organizacja znajduje się również na szóstym miejscu pod względem wielkości obrotów w sektorze telekomunikacyjnym.
17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.