Dzięki zaangażowaniu blisko 50 pracowników naszej firmy w tym roku udało nam się uzbierać rekordową sumę, która pozwoliła nam na zakup wszystkich potrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego, mebli, urządzeń do rehabilitacji, ubrań oraz środków czystości, żywności i zabawek.

W tym roku wsparliśmy rodzinę pana Jana i Justyny z trójką małych dzieci (7 i 4 lata oraz 11 miesięcy). Dwaj starsi chłopcy potrzebują specjalistycznej opieki medycznej – najstarszy Jakub ma astmę i wymaga stałej opieki lekarskiej, a młodszy Jacek ma wrodzoną wadę serca oraz mukowiscydozę i potrzebuje intensywnej rehabilitacji.

Dzięki Waszej dobroci serca i szczodrości udało nam się spełnić trzy największe potrzeby rodziny pana Jana i pani Justyny – zakup łóżek dziecięcych dla chłopców i wersalki dla rodziców, zakup ubrań i butów zimowych dla rodziny oraz zapewnienie zapasu dań gotowych w słoiczkach dla rocznej Julii. Dzięki naszemu wsparciu rodzina otrzymała również małą trampolinę dla Jacka, która znacząco pomoże mu w procesie rehabilitacji i spacerówkę dla najmłodszej dziewczynki. Dzięki Waszej hojności udało nam się kupić kilka zabawek – wymarzone klocki lego, samolot na zdalne sterowanie i wózek dla lalek.

– Bardzo dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, którzy włączyli się do naszej akcji i wygospodarowali środki na wsparcia tych, którzy go bardzo potrzebują, szczególnie w ten świąteczny czas. Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Odzyskanie nadziei na zmiany na lepsze w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliśmy sprawić w ten świąteczny czas. Dziękujemy!

Avatar
Magdalena Kurnicka

Marketing Manager, S&T

Zobacz podobne

10.02.2020

Świąteczna pomoc i impuls do zmiany

W tym roku ponad 40 pracowników S&T zaangażowało się w akcję. Zebraliśmy 3,5 tyś zł! Za tę kwotę kupiliśmy łóżko dla trójki dzieci, chemię, produkty spożywcze, odzież w tym także buty.
07.02.2020

11 tysięcy kilometrów w ramach akcji Rowerem do Pracy!

Pracownicy krakowskiego oddziału S&T wzięli udział w inicjatywie „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca… i tak w kółko”. Łącznie w ramach akcji udało im się przejechać na rowerach ponad 11 tys. km.
01.09.2019

Pierwsze kursy kodowania dla dzieci pracowników S&T

Z sukcesem udało się nam zakończyć pierwszą zorganizowaną przez S&T Akademię Programowania dla dzieci!

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.