Na tegorocznym spotkaniu przedświątecznym dla partnerów Cisco, S&T po raz kolejny zostało uhonorowane tytułem „Partner Roku w Sektorze Publicznym”. Nagrodę wręczyli Przemysław Kania, Managing Director i Agnieszka Jabłońska, Partner Sales Leader. W imieniu S&T statuetkę odebrał Piotr Staszczak, Prezes Zarządu.

S&T oferuje rozwiązania Cisco od ponad 10 lat, należy do grona kluczowych partnerów o statusie Gold Integrator. Firma dostarcza najważniejsze technologie i usługi Cisco zarówno w segmencie Enterprise, jak i Public. Nagroda za nasze tegoroczne wyniki to efekt pracy doświadczonego zespołu handlowego i struktur presales. Nie ma wątpliwości, że S&T to liczący się dostawca rozwiązań IT dla najważniejszych w Polsce instytucji publicznych. Od wielu lat uczestniczymy w realizacji największych projektów informatycznych w naszym kraju.

– W związku z niedoborem półprzewodników i globalnymi zakłóceniami w łańcuchach dostaw, ostatnie kilkanaście miesięcy było wyjątkowo wymagającym okresem dla naszego zespołu zajmującego się infrastrukturą IT. Tym bardziej więc cieszy mnie fakt, że mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych udało nam się utrzymać wysoki poziom sprzedaży w strategicznym dla nas sektorze. Przy tej okazji chciałbym podziękować naszym Klientom za wyrozumiałość i otwartość przy rozwiązywaniu pojawiających się trudności, a przedstawicielom firmy Cisco za zaangażowanie i wsparcie, jakiego udzielali nam w minionym roku.

Avatar
Piotr Staszczak

President of the Board, S&T

S&T współpracuje z firmą Cisco już ponad dekadę i z roku na rok to partnerstwo nabiera coraz większego tempa. Tegoroczna nagroda jest dla nas kolejnym dowodem, że firma S&T jest jednym z najbardziej liczących się dostawców usług IT dla administracji w Polsce.

Zobacz podobne

25.11.2022

S&T wschodzącą gwiazdą według OpenTextu

„CEE Rising Star of the Year” – to tytuł, którym zostało wyróżnione S&T przez OpenText, dostawcę narzędzi do zarządzania informacją. Nagroda była efektem zaangażowania zespołu S&T w popularyzację cyfrowego obiegu dokumentów oraz rozwój sprzedaży systemów klasy ECM.
12.07.2022

S&T wśród najlepszych firm IT w Polsce

W 2021 roku polski sektor IT utrzymał tendencję wzrostową, osiągając przychody na poziomie 89 mld zł – to wzrost o 19 proc. w porównaniu z pandemicznym rokiem 2020. S&T uplasowało się w pierwszej dwudziestce najbardziej zyskownych przedsiębiorstw IT w Polsce.
10.07.2022

Certyfikat ISO 27001 w branży IT

W czerwcu 2022 r. nasza firma pomyślnie przeszła audyt w nadzorze Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Centrum Certyfikacji Jakości potwierdziło zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 27001.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.