Infor, jeden z największych dostawców systemów ERP, po raz kolejny powierzył S&T obsługę 30 swoich globalnych klientów. Kontrakt został zawarty na 12 miesięcy.

Doceniając pracę konsultantów S&T z segmentu ERP, producent oprogramowania zdecydował o przedłużeniu na kolejny rok obsługi polskiej lokalizacji systemu Infor LN i BAAN dla swoich globalnych klientów. Zespół z Krakowa od ponad 20 lat odpowiada za monitoring zmian prawnych w Polsce oraz rozwój oprogramowania lokalizacyjnego.

W grupie 30 globalnych klientów firmy Infor, których S&T obsłuży w zakresie polskiej lokalizacji, są takie firmy jak:

 • Flextronics (producent elektroniki znajdującej się wewnątrz naszych urządzeń),
 • Cargotec (producent sprzętu przeładunkowego obsługującego kontenery do przesyłania tych urządzeń),
 • Otis (producent wind wykorzystywanych w biurach).

Firmy te użytkują zarówno najnowsze wersje systemów od Infora (LN 10.7), jak i ich starsze wersje, takie jak mający już ćwierć wieku BAAN IV, który wciąż działa sprawnie dzięki opiece serwisowej S&T.

Nowy kontrakt jest wyrazem zaufania firmy Infor do wiedzy eksperckiej konsultantów S&T. Już teraz pod naszą stałą opieką serwisową znajduje się ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych w kraju, które wykorzystują oprogramowanie Infor do rozwoju swojego biznesu. Ale, co równie ważne, ta umowa niesie ze sobą jasne przesłanie, że niezależnie od etapu cyfrowej transformacji w danej firmie, żaden z użytkowników starszych systemów nie pozostanie bez wsparcia w okresie przejściowym.

Avatar
Przemysław Domański

Partner Sales Manager, S&T

S&T już ponad dwie dekady jest odpowiedzialne za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN. W ubiegłym roku jeden z czołowych dostawców oprogramowania biznesowego przedłużył umowę lokalizacyjną do 2024 roku, tym samym powierzając S&T rozwój systemu w polskiej wersji oraz dostawę rozszerzeń funkcjonalnych (Polish Business Extensions). Realizacja tego projektu możliwa jest m.in. dzięki dedykowanemu zespołowi konsultacyjno-programistycznemu, który wspiera utrzymanie istniejącego rozwiązania, jego aktualizację, uruchamianie nowych funkcjonalności czy integrowanie ich z debiutującymi produktami lub usługami.

Zobacz podobne

14.12.2022

Nowy System Wspomagania Decyzji dla Państwowej Straży Pożarnej

Konsorcjum S&T i ABAKUS Systemy Teleinformatyczne odebrało końcowy protokół dla systemu zrealizowanego dla Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.
06.12.2022

Teczka Rewidenta. Kolejny etap transformacji cyfrowej PKP Intercity

S&T zbuduje nowoczesne rozwiązanie informatyczne dla kolejnej spółki należącej do Grupy PKP. Umowa obejmuje budowę i wdrożenie nowej aplikacji Teczka Rewidenta, jak również jej integrację z innymi systemami przewoźnika. W ramach kontraktu integrator dostarczy blisko 600 tabletów przemysłowych dla zespołów rewizji technicznych.
21.10.2022

S&T wygrało przetarg na utrzymanie i rozwój systemu Pobyt

Przez najbliższe 3 lata S&T będzie wspierało Urząd ds. Cudzoziemców w zakresie modernizacji, utrzymania i wsparcia technicznego systemu Pobyt oraz Modułu Obsługi Spraw. To kluczowe rozwiązania IT wspierające realizację założeń polskiej polityki migracyjnej.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.