W ramach umowy z Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów S&T dostarczyło infrastrukturę IT za ponad 2 mln zł brutto.

Kontrakt obejmował zakup, dostawę i montaż klastra firewalli wraz z instalacją. W ramach umowy S&T dokonało migracji konfiguracji urządzeń zamawiającego, dostarczyło sprzęt oraz zintegrowało nowe urządzenia z istniejącą infrastrukturą.

Do pozyskania kontraktu niezbędne było spełnienie kilku kryteriów, w tym zdolności technicznej lub zawodowej oraz ceny. S&T przedstawiło swoje mocne referencje w realizacji podobnych projektów na przestrzeni ostatnich trzech lat oraz wykazało, że posiada przeszkolonych pracowników spełniających wymagania w zakresie oczekiwanych kompetencji. Dodatkową zaletą okazały się parametry techniczne oferowanego sprzętu. W efekcie połączenia tych trzech elementów zaproponowane rozwiązanie w pełni spełniało oczekiwania zamawiającego.

– S&T wygrało kontrakt w Centrum Informatyki dzięki swojemu doświadczeniu w realizacji podobnych projektów – mówi Wojciech Gliniecki, Infrastructure Director S&T w Polsce. – Decydujące okazało się połączenie dobrej ceny i kompetencji w dostarczaniu i wdrażaniu infrastruktury IT w sektorze publicznym. S&T posiada partnerstwo na poziomie GOLD w firmie Fortinet i dysponuje certyfikowanymi inżynierami, ale to nie wszystko: najwięcej mówią przykłady udanych projektów, które zrealizowaliśmy – dodaje.
Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

Centrum Informatyki Resortu Finansów to państwowa jednostka budżetowa podległa Ministrowi Finansów. Do jej zadań należy m.in. administrowanie centralną infrastrukturą teleinformatyczną, rozwijanie jej i zarządzanie katalogiem jej usług, zarządzanie dostępnością wspomnianych usług oraz bezpieczeństwem całej infrastruktury.

Zobacz podobne

31.03.2021

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.
30.03.2021

S&T uruchomi oprogramowanie dla stacji pomiarowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Nowa umowa obejmie projekt, budowę, wdrożenie oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania. To czwarty duży projekt S&T dla UKE, po systemie wspomagającym proces wydawania pozwoleń radiowych P-WID, Platformie Usług Elektronicznych i Punkcie Informacji ds. Telekomunikacji.
15.03.2021

System obiegu faktur zakupowych dla Sanok Rubber Company

Zespół S&T dostarczył licencje i rozpoczął wdrożenie obiegu faktur zakupowych w systemie SAP. Zaprojektowane rozwiązanie wykorzystywać będzie technologię OpenText i Fiori.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.