W ramach umowy z Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów S&T dostarczyło infrastrukturę IT za ponad 2 mln zł brutto.

Kontrakt obejmował zakup, dostawę i montaż klastra firewalli wraz z instalacją. W ramach umowy S&T dokonało migracji konfiguracji urządzeń zamawiającego, dostarczyło sprzęt oraz zintegrowało nowe urządzenia z istniejącą infrastrukturą.

Do pozyskania kontraktu niezbędne było spełnienie kilku kryteriów, w tym zdolności technicznej lub zawodowej oraz ceny. S&T przedstawiło swoje mocne referencje w realizacji podobnych projektów na przestrzeni ostatnich trzech lat oraz wykazało, że posiada przeszkolonych pracowników spełniających wymagania w zakresie oczekiwanych kompetencji. Dodatkową zaletą okazały się parametry techniczne oferowanego sprzętu. W efekcie połączenia tych trzech elementów zaproponowane rozwiązanie w pełni spełniało oczekiwania zamawiającego.

– S&T wygrało kontrakt w Centrum Informatyki dzięki swojemu doświadczeniu w realizacji podobnych projektów – mówi Wojciech Gliniecki, Infrastructure Director S&T w Polsce. – Decydujące okazało się połączenie dobrej ceny i kompetencji w dostarczaniu i wdrażaniu infrastruktury IT w sektorze publicznym. S&T posiada partnerstwo na poziomie GOLD w firmie Fortinet i dysponuje certyfikowanymi inżynierami, ale to nie wszystko: najwięcej mówią przykłady udanych projektów, które zrealizowaliśmy – dodaje.
Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T w Polsce

Centrum Informatyki Resortu Finansów to państwowa jednostka budżetowa podległa Ministrowi Finansów. Do jej zadań należy m.in. administrowanie centralną infrastrukturą teleinformatyczną, rozwijanie jej i zarządzanie katalogiem jej usług, zarządzanie dostępnością wspomnianych usług oraz bezpieczeństwem całej infrastruktury.

Zobacz podobne

12.02.2020

Obsługujemy jeden z 5 największych stadionów w Polsce!

Firma S&T zakończyła główny etap wdrożenia zintegrowanego systemu POS (Point Of Sales) na Stadionie Poznań.  W sobotę, 8 lutego odbył się pierwszy mecz, podczas którego kibice korzystający ze stadionowej strefy gastronomicznej zostali obsłużeni przy pomocy nowego rozwiązania informatycznego.
10.02.2020

Max Premium Burgers przy wsparciu S&T otwiera nowe lokale

W styczniu sieć restauracji Max Premium Burger przy wsparciu technicznym S&T otworzyła w Warszawie dwie nowe restauracje – w Złotych Tarasach i na terenie Centrum Handlowego Arkadia.
10.02.2020

S&T zaopiekuje się serwerownią Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

S&T wygrało przetarg na administrowanie i utrzymanie serwerowni MRPiPS. Łączna wartość zamówienia wynosi 2,92 mln zł. Spółka okazała się najlepsza spośród sześciu firm technologicznych, starających się o zawarcie kontraktu.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.