S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day – PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

22 października 2019 w Krakowie odbędzie się SAP Utilities Day – PowerStorm 2019. S&T jak co roku jest partnerem tego wydarzenia. W tym roku nasi specjaliści porozmawiają o perspektywach transformacji cyfrowej w oparciu o jednolitą platformę technologiczną SAP na przykładzie rozwiązania branżowego

SAP Utilities Day – PowerStorm 2019 to konferencja dedykowana branży Utilities (energia elektryczna i cieplna, gaz, woda) i skupiająca się na tematach Inteligentnego Przedsiębiorstwa, Transformacji Cyfrowej oraz Innowacji.

Prezentacja S&T

Podczas konferencji będziemy rozmawiać o tym, jak wykorzystanie danych przez bardziej zaawansowane rozwiązania analityczne, kompleksową obsługę procesów biznesowych w obszarze sprzedaży i dystrybucji, zaawansowane zarządzanie majątkiem technicznym oraz IoT można zastosować w celu zbudowania Inteligentnego Przedsiębiorstwa w sektorze Utilities. Zapraszamy!

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Agenda Konferencji dostępna jest tu

Zobacz podobne

S&T wchodzi w rok 2020 z kolejnym złotym partnerstwem

S&T współpracuje z kluczowymi dostawcami technologii na rynku. W naszym zespole znaleźć można specjalistów, którzy posiadają kompetencje w bardzo różnych obszarach.

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

S&T jeszcze silniejsze w consultingu IT

S&T na drugim miejscu wśród największych firm informatycznych świadczących usługi doradcze w Polsce.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie.
Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.


Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności