Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

W roku 2020 firma S&T sprzedała licencje SAP o ponad trzykrotnie większej wartości niż w roku ubiegłym. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z takimi podmiotami jak m.in Aquanet, Sanok Rubber Company czy PSG. Integrator potwierdził także wysoki poziom kompetencji w obszarze rozwiązań klasy Enterprise Content Management, wykorzystujących oprogramowanie największego na świecie dostawcy aplikacji biznesowych.

– Jako wieloletni Partner SAP pomagamy zarówno firmom, jak i instytucjom publicznym w dobraniu odpowiedniego rozwiązania oraz modelu jego wdrożenia. Jest to możliwe dzięki temu, że zespół konsultantów S&T od ponad 10 lat stale rozwija swoje kompetencje w obszarze najnowszych funkcjonalności i rozwiązań SAP. Uzyskanie tytułu Gold Partner SAP potwierdza, że robimy to dobrze.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Manager, S&T

S&T specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu wdrożeń systemów ERP w oparciu o technologie największych dostawców aplikacji biznesowych. Firma oferuje m.in. wdrożenia rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki danych w oparciu o SAP, a także projektuje systemy oparte zarówno o klasyczne hurtownie danych SAP BW, jak i te bazujące na platformie SAP HANA. S&T realizuje także projekty informatyczne z zakresu zarządzania majątkiem oraz rozwiązań ECM. Ponadto firma S&T jako jeden z największych partnerów serwisowych w Polsce wspiera swoich Klientów w strategicznym doradztwie biznesowym, rozwoju aplikacji i integracji rozwiązań SAP.

Zobacz podobne

24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.
24.05.2021

S&T Tytanowym Partnerem Dell Technologies

W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.
24.05.2021

S&T kolejny rok złotym partnerem Cisco

Najwyższy poziom partnerstwa Cisco Gold Integrator potwierdza wysoki poziom kompetencji S&T oraz duże doświadczenie integratora we wdrażaniu rozwiązań firmy Cisco.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.