Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

W roku 2020 firma S&T sprzedała licencje SAP o ponad trzykrotnie większej wartości niż w roku ubiegłym. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z takimi podmiotami jak m.in Aquanet, Sanok Rubber Company czy PSG. Integrator potwierdził także wysoki poziom kompetencji w obszarze rozwiązań klasy Enterprise Content Management, wykorzystujących oprogramowanie największego na świecie dostawcy aplikacji biznesowych.

– Jako wieloletni Partner SAP pomagamy zarówno firmom, jak i instytucjom publicznym w dobraniu odpowiedniego rozwiązania oraz modelu jego wdrożenia. Jest to możliwe dzięki temu, że zespół konsultantów S&T od ponad 10 lat stale rozwija swoje kompetencje w obszarze najnowszych funkcjonalności i rozwiązań SAP. Uzyskanie tytułu Gold Partner SAP potwierdza, że robimy to dobrze.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

S&T specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu wdrożeń systemów ERP w oparciu o technologie największych dostawców aplikacji biznesowych. Firma oferuje m.in. wdrożenia rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki danych w oparciu o SAP, a także projektuje systemy oparte zarówno o klasyczne hurtownie danych SAP BW, jak i te bazujące na platformie SAP HANA. S&T realizuje także projekty informatyczne z zakresu zarządzania majątkiem oraz rozwiązań ECM. Ponadto firma S&T jako jeden z największych partnerów serwisowych w Polsce wspiera swoich Klientów w strategicznym doradztwie biznesowym, rozwoju aplikacji i integracji rozwiązań SAP.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.