Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

W roku 2020 firma S&T sprzedała licencje SAP o ponad trzykrotnie większej wartości niż w roku ubiegłym. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z takimi podmiotami jak m.in Aquanet, Sanok Rubber Company czy PSG. Integrator potwierdził także wysoki poziom kompetencji w obszarze rozwiązań klasy Enterprise Content Management, wykorzystujących oprogramowanie największego na świecie dostawcy aplikacji biznesowych.

– Jako wieloletni Partner SAP pomagamy zarówno firmom, jak i instytucjom publicznym w dobraniu odpowiedniego rozwiązania oraz modelu jego wdrożenia. Jest to możliwe dzięki temu, że zespół konsultantów S&T od ponad 10 lat stale rozwija swoje kompetencje w obszarze najnowszych funkcjonalności i rozwiązań SAP. Uzyskanie tytułu Gold Partner SAP potwierdza, że robimy to dobrze.

Avatar
Patryk Borzęcki

Sales Director of Business Solutions, S&T

S&T specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu wdrożeń systemów ERP w oparciu o technologie największych dostawców aplikacji biznesowych. Firma oferuje m.in. wdrożenia rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki danych w oparciu o SAP, a także projektuje systemy oparte zarówno o klasyczne hurtownie danych SAP BW, jak i te bazujące na platformie SAP HANA. S&T realizuje także projekty informatyczne z zakresu zarządzania majątkiem oraz rozwiązań ECM. Ponadto firma S&T jako jeden z największych partnerów serwisowych w Polsce wspiera swoich Klientów w strategicznym doradztwie biznesowym, rozwoju aplikacji i integracji rozwiązań SAP.

Zobacz podobne

25.01.2021

S&T z tytułem Partner Roku Cisco w kategorii Data Center

Zespół S&T nagrodzony za wkład w promowanie najnowocześniejszych platform Data Center na polskim rynku.
21.12.2020

Partnerstwo z S&T pozytywnie ocenione przez Fortinet i Huawei

W listopadzie firma S&T została uhonorowana dwiema nagrodami za wyróżniającą się współpracę i wkład w rozwój sprzedaży na rynku rozwiązań IT.
26.10.2020

Dwa projekty realizowane przez S&T na rzecz Centrum e-Zdrowie nagrodzone

Internetowe Konto Pacjenta wyróżnione tytułem "Skrzydła IT w Administracji" w kategorii "Narzędzia do komunikacji z obywatelami". eRecepta z nagrodą specjalną Ministerstwa Cyfryzacji.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.