Zespół S&T nagrodzony za wkład w promowanie najnowocześniejszych platform Data Center na polskim rynku.

Jednym z głównych obszarów działalności S&T jest budowa wydajnych i skalowalnych systemów Data Center. Dzięki współpracy z światowymi liderami rozwiązań dla centrów danych takimi jak firma Cisco, jesteśmy w stanie skutecznie realizować wymagające projekty i dostarczać Klientom  najnowocześniejsze technologie. Zaprojektowane i wdrożone przez S&T rozwiązania przyczyniły się do zrewolucjonizowania działania centrów danych najważniejszych polskich instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw prywatnych.

Współpraca S&T z firmą Cisco trwa od ponad 10 lat i z roku na rok nabiera większego tempa. W mijającym roku pogłębiliśmy naszą kooperację i zwiększyliśmy liczbę wdrożeń rozwiązań Cisco o aż 320 proc. w stosunku do poprzednich 12 miesięcy! Wspólnie zrealizowaliśmy kilka dużych projektów IT w obszarze centrum danych – dla takich instytucji jak Główny Urząd Statystyczny, Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ministerstwo Sprawiedliwości.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

Rok 2020 był dla zespołu S&T okresem wytężonej pracy i realizacji wielu zaawansowanych projektów, co doceniło wielu naszych partnerów technologicznych przyznając nam liczne wyróżnienia i nagrody.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.