S&T uzyskało platynowy poziom partnerstwa w ramach F5 Unity+ Partner Program. Było to możliwe dzięki bardzo dobrym wynikom sprzedażowym w 2021 roku oraz umiejętnościom technicznym zespołu bezpieczeństwa sieciowego.

S&T współpracuje z firmą F5 od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z równoważenia obciążenia (ang. load balancing), zabezpieczeniu newralgicznych portali, a także projektowaniu zaawansowanych systemów dostępu do danych.

Najwyższy poziom partnerstwa to potwierdzenie wysokich kompetencji technicznych i doświadczenia S&T w obszarze technologii bezpieczeństwa i procesów dostarczania aplikacji oraz zarządzania danymi. Świadczy on również o naszej wysokiej skuteczności w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w oparciu o nowoczesne i zaawansowane technologie kontroli i ochrony infrastruktury IT u naszych Klientów. Przekłada się to równocześnie na zwiększenie poziomu zadowolenia i jeszcze lepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów.

– Zapewnienie bezpieczeństwa zasobów informatycznych stanowi coraz bardziej wielowymiarowe wyzwanie. Ochrona aplikacji internetowych i mobilnych przed złośliwymi botami, zabezpieczenie danych uwierzytelniających, obrona przed DoS, zabezpieczenie dla środowisk multi-cloud, czy ciągła optymalizacja aplikacji i usług bezpieczeństwa sprawiają, że instytucje publiczne, wzorem podmiotów komercyjnych coraz częściej sięgają po pomoc wyspecjalizowanych podmiotów zewnętrznych i uznane światowe technologie.

S&T rozumie te problemy i od lat doskonali się we wspieraniu swoich Klientów w zapewnianiu odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa. Dlatego też duży nacisk kładziemy na partnerstwo z liderem na rynku bezpieczeństwa danych, jakim jest F5. Zdobyty w tym roku najwyższy poziom partnerstwa potwierdza nasze najwyższe kompetencje i wiedzę ekspercką w tej dziedzinie.

Avatar
Grzegorz Juszczyk

Network and Security Solutions Architect – Team Leader, S&T

S&T wraz z F5 wspiera zapewnienie bezpieczeństwa zasobów informatycznych organów administracji publicznej. Współpracujemy z takimi jednostkami jak Ministerstwo Finansów, Poczta Polska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Prokuratura Krajowa oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Zobacz podobne

12.07.2022

S&T wśród najlepszych firm IT w Polsce

W 2021 roku polski sektor IT utrzymał tendencję wzrostową, osiągając przychody na poziomie 89 mld zł – to wzrost o 19 proc. w porównaniu z pandemicznym rokiem 2020. S&T uplasowało się w pierwszej dwudziestce najbardziej zyskownych przedsiębiorstw IT w Polsce.
10.07.2022

Certyfikat ISO 27001 w branży IT

W czerwcu 2022 r. nasza firma pomyślnie przeszła audyt w nadzorze Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Centrum Certyfikacji Jakości potwierdziło zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 27001.
23.02.2022

S&T rozwija kompetencje w obszarze zabezpieczania sieci IIoT

Przemysłowy Internet Rzeczy, podobnie jak tradycyjny, wymaga zabezpieczenia przed cyberatakami. Nowa certyfikacja Cisco IoT poszerza ofertę S&T w zakresie ochrony sieci przemysłowych.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.