Zostaliśmy wyróżnieni wśród partnerów Fortinet za naszą wieloletnią współpracę i zaangażowanie w realizacji projektów dla sektora publicznego.

Coroczna konferencja Fortinet Security Day odbyła się w tym roku pod hasłem „Ochrona cyfrowego świata”. Kluczowymi zagadnieniami omawianymi podczas wydarzenia były m.in. rozwiązania dla e-commerce, efektywna ochrona przed ransomware i sukcesy klientów Fortinet w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Podczas gali wręczono również nagrody dla najlepszych partnerów firmy Fortinet. S&T znalazło się w gronie wyróżnionych partnerów za 2021 rok. W naszym imieniu nagrodę odebrał Wojciech Gliniecki.

Wspólnie z naszym partnerem zrealizowaliśmy największe projekty m.in. w Prokuraturze Krajowej, Ministerstwie Finansów oraz Centrum e-Zdrowia.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, a w szczególności naszemu działowi handlowemu i wdrożeniowemu, które przyczyniły się do sukcesu S&T.

Zobacz podobne

13.12.2021

Kolejny projekt zrealizowany przez S&T z tytułem Skrzydła dla Administracji

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego wśród najlepszych wdrożeń informatycznych w kategorii e-Administracja w 2021 r.
06.12.2021

e-Rejestracja nagrodzona za Digital Customer Experience

System e-Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19, działający w ramach współtworzonej przez S&T Platformy e-Zdrowie, wyróżniony został nagrodą Digital Excellence.
09.11.2021

S&T najlepsze w sprzedaży rozwiązań Cisco dla administracji

Za osiągnięcie ponad 50-procentowego wzrostu sprzedaży rozwiązań Cisco w segmencie publicznym zespół S&T nagrodzony został podwójnym tytułem Partnera Roku 2021 Cisco.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.