Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że S&T jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.

S&T posiada ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP i produktów uzupełniających. Pod naszą stałą opieką serwisową pozostaje ponad 80 przedsiębiorstwach produkcyjnych. W strukturach S&T funkcjonują działy serwisowe specjalizujące się we wsparciu aplikacyjnym wiodących systemów dziedzinowych. Dysponujemy własnym zespołem developerskim mogącym szybko i sprawnie reagować na zmiany prawne. S&T jako partner Infor o statusie Gold odpowiada m.in. za sprzedaż oprogramowania, usługi uzupełniające, pomoc techniczną oraz wsparcie klienta w procesie wdrożenia systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

– Od lat kładziemy duży nacisk na wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi, opierających się na specjalizowanych pakietach, dedykowanych poszczególnym branżom. Niedawno obchodziliśmy 20-lecie współpracy z takimi przedsiębiorstwami jak Bombardier ZWUS, Eaton czy InfoPower. W ubiegłym roku zakończyliśmy projekty w firmach MEGA, ZPU Jońca i Technokabel. Cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione przez Infor.

Jesteśmy przekonani, że kompetencje i doświadczenie S&T pozwolą nam nadal skutecznie wspierać firmy produkcyjne w ich dalszej cyfrowej transformacji. Jako jeden z największych integratorów na rynku wiemy jak dostarczyć nowoczesne i innowacyjne narzędzia IT niezbędne do budowania przewagi konkurencyjnej w nowej pocovidowej rzeczywistości.

Avatar
Włodzimierz Miśta

ERP Infor Segment Director, S&T

S&T jako część sieci partnerów biznesowych Infor ma zapewniony nie tylko dostęp do szerokiego portfolio produktów spółki, ale pełni także ważną rolę na poziomie planowania, projektowania i realizacji.

– Wykwalifikowany zespół partnerów i ich ogromna znajomość – z jednej strony potrzeb firm działających w Polsce, a z drugiej rozwiązań technologicznych Infor – jest kluczowa dla wspierania naszych Klientów w uzyskiwaniu większej efektywności i elastyczności.

Avatar
Mariusz Siwek

Infor Channel Director Central and Eastern Europe

Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym są dostarczane 67 tys. klientom w ponad 175 krajach, a rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy zachowaniu korzyści operacyjnych. 17 tys. pracowników Infor wykorzystuje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Infor dostarcza klientom nowoczesne narzędzia do transformacji biznesu i przyspieszania innowacji.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.