Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!

Jak co roku, wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dzięki zaangażowaniu pracowników S&T udało się przygotować i wysłać paczkę dla potrzebującej rodziny z województwa mazowieckiego. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wspólnie możemy zrobić naprawdę wiele dobrego!

Zobacz podobne

11.09.2019

Wakacyjny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę wakacyjnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez S&T.
24.04.2018

Eksperci S&T zakwalifikowani do programu Cisco Champions

Cisco Champions – to uzupełniający program przeznaczony dla najbardziej utalentowanej kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży firm partnerskich.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.