Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.

Ministerstwo Finansów podpisało z S&T umowę na dostarczenie, implementację i wsparcie urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla centrali oraz jednostek podległych. Instalacja obejmie wszystkie urzędy i izby administracji skarbowej, a także punkty celno-skarbowe wraz z podległymi oddziałami celnymi. Dodatkowym elementem umowy jest uruchomienie i utrzymanie systemu zarządzania zainstalowaną infrastrukturą w ponad 700 lokalizacjach na terenie całej Polski. Zakończenie wdrożenia zostało zaplanowane na koniec 2020 roku. Dodatkowo dostarczone urządzenia sieci WAN pozostaną pod opieką gwarancyjną S&T przez 5 lat.

S&T posiada udokumentowane kompetencje wdrożeniowe w projektowaniu wydajnych i bezpiecznych sieci, dopasowanych do specyficznych uwarunkowań instytucji rządowych. Naszym priorytetem jest dopasowanie technologii do potrzeb i wymagań zmawiającego. Zakres podpisanego kontraktu z Ministerstwem Finansów potwierdza, że jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie zrealizować projekt tej skali w tak krótkim czasie.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

S&T jako jeden z wiodących integratorów na rynku polskim łączy swoje doświadczenie w obszarze projektowania i wdrażania różnorodnych rozwiązań informatycznych, z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu potrzebnego sprzętu czy oprogramowania.

Wdrożenie urządzeń w sieci WAN przyczyni się do stworzenia nowej generacji ekosystemu bezpieczeństwa w resorcie finansów, a także wzmocni ochronę ministerstwa przed cyberzagrożeniami. Ponadto nowy system zarządzania pozwoli na scentralizowanie i usprawnienie koordynacji prac rządowych służb IT.

Zobacz podobne

20.09.2021

Kontynuacja współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego

Wiosną podpisaliśmy nową umowę na dalszy rozwój portalu internetowego dla klientów UDT. Kontrakt obejmuje także świadczenie opieki utrzymaniowo-serwisowej i hosting w okresie 36 miesięcy. Zespół S&T przeprowadzi również audyt bezpieczeństwa i dostępności według standardu WCAG 2.0.
01.09.2021

S&T zaangażowane w projekt zwiększający poziom bezpieczeństwa na polskiej kolei

S&T wygrało 23-milionowy przetarg dla UTK. W ramach kontraktu powstanie nowy, elektroniczny rejestr maszynistów centralnie zarządzany przez Urząd Transportu Kolejowego.
17.05.2021

S&T dostosuje najnowsze wersje oprogramowania Infor do wymogów polskiego rynku

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.