Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.

Ministerstwo Finansów podpisało z S&T umowę na dostarczenie, implementację i wsparcie urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla centrali oraz jednostek podległych. Instalacja obejmie wszystkie urzędy i izby administracji skarbowej, a także punkty celno-skarbowe wraz z podległymi oddziałami celnymi. Dodatkowym elementem umowy jest uruchomienie i utrzymanie systemu zarządzania zainstalowaną infrastrukturą w ponad 700 lokalizacjach na terenie całej Polski. Zakończenie wdrożenia zostało zaplanowane na koniec 2020 roku. Dodatkowo dostarczone urządzenia sieci WAN pozostaną pod opieką gwarancyjną S&T przez 5 lat.

S&T posiada udokumentowane kompetencje wdrożeniowe w projektowaniu wydajnych i bezpiecznych sieci, dopasowanych do specyficznych uwarunkowań instytucji rządowych. Naszym priorytetem jest dopasowanie technologii do potrzeb i wymagań zmawiającego. Zakres podpisanego kontraktu z Ministerstwem Finansów potwierdza, że jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie zrealizować projekt tej skali w tak krótkim czasie.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

S&T jako jeden z wiodących integratorów na rynku polskim łączy swoje doświadczenie w obszarze projektowania i wdrażania różnorodnych rozwiązań informatycznych, z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu potrzebnego sprzętu czy oprogramowania.

Wdrożenie urządzeń w sieci WAN przyczyni się do stworzenia nowej generacji ekosystemu bezpieczeństwa w resorcie finansów, a także wzmocni ochronę ministerstwa przed cyberzagrożeniami. Ponadto nowy system zarządzania pozwoli na scentralizowanie i usprawnienie koordynacji prac rządowych służb IT.

Zobacz podobne

15.12.2020

S&T wdroży zaawansowany system do planowania finansowego w BGK

Bank Gospodarstwa Krajowego powierzył S&T zaimplementowanie oprogramowania IBM Planning Analytics.
26.08.2020

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.