W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.

S&T od ponad 10 lat łączy swoje doświadczenie w obszarze implementacji rozwiązań Dell Technologies z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu potrzebnego sprzętu czy oprogramowania. Jako integrator oferujemy szeroką gamę usług związanych z konsultingiem IT i pracami inżynierskimi w obszarze Data Center, Networking i Security. Zapewniamy stały zespół inżynierów świadczących usługi utrzymaniowe.  W 2020 r. dzięki wysokiemu wolumenowi sprzedaży rozwiązań Dell i wysokiej efektywności wdrożeń udało się nam awansować w programie partnerskim Dell i tym samym potwierdzić nasze wysokie kompetencje w obszarach związanych z rozwiązaniami firmy Dell.

S&T posiada trzy kluczowe specjalizacje, powiązane z rozwiązaniami firmy Dell. Są to rozwiązania klienckie, serwery i pamięci masowe. Nasza firma może się również pochwalić kompetencjami z zakresu usług wdrożeniowych pamięci masowych. Dzięki temu S&T może zaoferować swoim Klientom najkorzystniejsze warunki zakupu infrastruktury sprzętowej.

Tytanowi partnerzy programu to firmy współpracujące z Dell Technologies na poziomie strategicznym. Posiadają one unikalne kompetencje w zaawansowanych wdrożeniach rozwiązań partnera oraz dysponują wiedzą ekspercką i niezbędnymi umiejętnościami we wdrażaniu najwyższej klasy usług IT.

– S&T od lat współpracuje z firmą Dell, wraz z którą dostarcza najwyższej klasy rozwiązania informatyczne w obszarze serwerów, pamięci masowych oraz rozwiązań klienckich. Zdobycie najwyższego poziomu partnerstwa potwierdza strategiczne znaczenie partnerstwa S&T z Dell i wysokie kompetencje S&T jako jednego z najbardziej wyspecjalizowanych integratorów rozwiązań biznesowych na polskim rynku oraz bogate doświadczenie S&T w dostawie i wdrażaniu produktów Dell.

Avatar
Paweł Wojno

DCP Team Leader, S&T

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.