W tegorocznym raporcie ITwiz Best100 2020 S&T zajęło trzecią pozycję wśród firm o największej sprzedaży dla administracji publicznej. Nasza organizacja znajduje się również na szóstym miejscu pod względem wielkości obrotów w sektorze telekomunikacyjnym.

ITwiz opublikowało wyniki corocznego rankingu dotyczącego branży IT Best100 2020. S&T zostało wyróżnione w 16 kategoriach. Najwyższy wynik osiągnęliśmy w obszarze sprzedaży do sektora administracji publicznej i służb mundurowych w Polsce – 3 miejsce. Wysokie pozycje 6. i 7. odnotowaliśmy także odpowiednio w sprzedaży dla telekomunikacji i energetyki.

– Trzecie miejsce pod względem sprzedaży usług IT na tegorocznej liście rankingowej ITwiz jest efektem naszej wieloletniej strategii, która koncentruje się na obsłudze segmentów o wzmożonych wydatkach inwestycyjnych. Rok 2020 pokazał, że S&T jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, która elastycznie dostosowuje się do zmieniających się uwarunkowań i potrafi wykorzystać nowe wyzwania biznesowe do rozwoju. Nie ma wątpliwości, że S&T to liczący się dostawca infrastruktury sieciowej, sprzętu IT jak i dedykowanego oprogramowania dla najważniejszych w Polsce instytucji publicznych. Realizujemy kluczowe dla obywateli projekty informatyczne i jestem przekonany, że praca naszego zespołu przełoży to się na jeszcze wyższe pozycje rankingowe w przyszłorocznym raporcie.

Avatar
Anna Zawadzka

Communication Manager, S&T

W ogólnej klasyfikacji S&T uplasowało się na 36. miejscu wśród największych firm IT w Polsce. Bardzo cieszy nas również wysoki 90-procentowy wzrost w sprzedaży w kategorii sprzętu IT oraz aż 373-procentowy wzrost udziału w sektorze utilities.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.