Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.

Wygrywając przetarg ogłoszony przez Prokuraturę Krajową spółka S&T po raz kolejny udowodniła, że jest firmą o ustabilizowanej sytuacji finansowej, spełnia najwyższe standardy prowadzenia działalności, które są wymagane od podmiotów biorących udział w przetargach organizowanych przez organy administracji publicznej. S&T zajmie się dostarczaniem infrastruktury pod system, który opracowała firma ATOS.

W Polsce w strukturach S&T pracuje doświadczony zespół specjalistów od wdrażania i zarządzania infrastrukturą sprzętową. Kontrakt z Prokuraturą Krajową to jeden tych złożonych i zaawansowanych technologicznie projektów, który wymaga zróżnicowanych kompetencji i dobrej znajomości wielu technologii, pochodzących od kilku różnych dostawców. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli w pełni wykorzystać nasz potencjał i doświadczenie.

Avatar
Maciej Kierczyński

Sale Director, S&T

System ten jest kolejnym elementem transformacji cyfrowej w Prokuraturze Krajowej – ułatwi sporządzanie i obieg dokumentów oraz zapewni szybki dostęp do dokumentów i dowodów w postępowaniach przygotowawczych w sprawach karnych, zarówno dla pracowników prokuratury, jak i sędziów, adwokatów i dla samego podejrzanego.

Kompleksowe usługi oferowane przez S&T będą obejmować dostawę sprzętu i oprogramowania, przygotowanie projektu technicznego infrastruktury, opracowanie i przeprowadzenie testów, montaż i konfigurację sprzętu, zapewnienie szkoleń i warsztatów dla pracowników prokuratury oraz świadczenie usług asysty technicznej i wsparcia.

Zakończenie wdrożenia planowane jest na połowę października.

S&T ma bogate doświadczenie we współpracy z administracją publiczną. Firma współrealizowała m.in. takie projekty jak E-recepta, Platforma E-zdrowie, Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego czy wsparcie i rozwój systemu ERP dla CBA.

Zobacz podobne

23.09.2020

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.
22.07.2020

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.
01.07.2020

Platforma eUDT sprawdziła się w czasie największych obostrzeń

W czasie pandemii UDT przeprowadził kilkaset tysięcy badań urządzeń technicznych. Było to możliwe m.in dzięki wdrożonej przez S&T platformie elektronicznej współpracy z klientami - eUDT, w której zarejestrowanych jest już ponad pół miliona urządzeń.

Zapisz się na newsletter S&T

Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.