Eksperci S&T reprezntowali naszą firmę na konferencji SAP NOW „Becoming an Intelligent Enterprise”, odbywającej się między 11 a 12 września w Sopocie.

W ramach naszego stoiska zaprezentowane zostały przykłady raportów, analiz oraz wizualizacji zbudowanych w oparciu o SAP Analytics Cloud, będącego częścią SAP Digital Boardroom (DiBo). Ale stoisko nie było jedyną okazją dla S&T do zaakcentowania swojej obecności na konferencji – prelekcję „Wdrożenie S/4HANA jako digitalizacja w jednostce rządowej na przykładzie wdrożenia S/4HANA w Agencji Rezerw Materiałowych” wygłosili z ramienia S&T Bogumił Wróbel, Project Manager, i Jarosław Szerszenowicz, SAP Segment Manager, we współpracy z Danielem Wierzbickim, Dyrektorem IT w Agencji Rezerw Materiałowych. Wystąpienie było poświęcone m.in. specyficznym uwarunkowaniom prowadzenia projektów dla ARM, kluczowym celom wdrożenia, podsumowaniu osiągniętych korzyści, najważniejszym elementom przygotowania oraz realizacji podobnych projektów, a także najlepszym praktykom w zakresie zbliżonych implementacji w sektorze publicznym.

Zobacz podobne

14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
09.10.2019

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day - PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.