Za osiągnięcie ponad 50-procentowego wzrostu sprzedaży rozwiązań Cisco w segmencie publicznym zespół S&T nagrodzony został podwójnym tytułem Partnera Roku 2021 Cisco.

W dniu 28 października odbyła się coroczna konferencja partnerska Cisco, podczas której S&T otrzymało tytuł partnera roku w sektorze publicznym. Zostaliśmy nagrodzeni za innowacyjność, postawę liderską i stosowanie najlepszych praktyk jako partner biznesowy Cisco nie tylko w Polsce, ale i w całym makroregionie EMEAR. W imieniu zespołu S&T statuetkę odebrał Prezes Zarządu Piotr Staszczak. Nagrodę wręczył Przemysław Kania Managing Director i Agnieszka Jabłońska Partner Sales Leader.

Bardzo wysoki, ponad 50-procentowy wzrost wyników w sektorze administracji publicznej, został osiągnięty dzięki sprzedaży kluczowych technologii i usług oferowanych przez Cisco: routingu i switchingu, serwisów, infrastruktury Data Center, rozwiązań IoT, security oraz collaboration. S&T zostało docenione również za zauważalny przyrost kontraktów typu Enterprise Agreement, pozwalających klientowi końcowemu na znacznie większą elastyczność zakupu różnych usług i oprogramowania w ramach jednej umowy. Ponadto w minionym roku firma S&T jako jeden z pierwszych partnerów Cisco w Polsce uzyska specjalizację Customer Experience. Potwierdzając w ten sposób doskonałe kwalifikacje w zakresie wspierania przedsiębiorstw i instytucji publicznych w optymalizacji użytkowania produktów Cisco i wpływania w ten sposób na wyniki finansowe.

– Tytuł Partnera roku Cisco w sektorze publicznym jest efektem naszej wieloletniej strategii, która koncentruje się na obsłudze segmentów o wzmożonych wydatkach inwestycyjnych. Nie ma wątpliwości, że S&T to liczący się partner dla najważniejszych w Polsce instytucji publicznych. Od wielu lat uczestniczymy w realizacji największych projektów informatycznych w naszym kraju.

Z firmą Cisco współpracujemy już ponad dekadę i z roku na rok współpraca nabiera większego tempa. Tegoroczna nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem. To kolejny dowód na to, że firma S&T jest jednym najbardziej liczących się dostawców usług IT dla administracji w Polsce.

Avatar
Piotr Staszczak

President of the Board, S&T

Nagrody wręczane podczas konferencji przyznawane są przez jury złożonego ze specjalistów z Cisco Global Partner Organization i otrzymują partnerzy o najlepszych wynikach w obrębie poszczególnych sektorów na poziomie danych państw i makroregionów.

S&T oferuje rozwiązania Cisco od ponad 10 lat, należy do grona kluczowych partnerów Cisco o statusie Gold Integrator.

Galeria zdjęć

Zobacz podobne

27.09.2021

S&T trzecią firmą IT o największej sprzedaży do sektora administracji publicznej w Polsce

W tegorocznym raporcie ITwiz Best100 2020 S&T zajęło trzecią pozycję wśród firm o największej sprzedaży dla administracji publicznej.
17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.