Najwyższy poziom partnerstwa Cisco Gold Integrator potwierdza wysoki poziom kompetencji S&T oraz duże doświadczenie integratora we wdrażaniu rozwiązań firmy Cisco.

S&T spełniło wszystkie wymagania certyfikacji Gold, prezentując wyspecjalizowaną kadrę, wysoki poziom usług serwisowych oraz oczekiwany stopień specjalizacji oferowanych usług. Przedłużenie certyfikatu na kolejny rok jest potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji firmy w zakresie sprzedaży, wdrożenia i wsparcia rozwiązań oferowanych przez Cisco w Polsce.

– S&T i Cisco współpracują ze sobą od ponad 10 lat i z roku na rok współpraca nabiera większego tempa. Dzięki naszemu najwyższemu poziomowi partnerstwa, które otrzymaliśmy już po raz kolejny, S&T jest jednym ze strategicznych partnerów Cisco w Polsce. Na przestrzeni ostatnich lat wspólnie z naszym partnerem zrealizowaliśmy kilka dużych projektów informatycznych dla takich instytucji jak Główny Urząd Statystyczny, Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ministerstwo Sprawiedliwości.

Avatar
Anna Przybylska

Partners Programs Specialist, S&T

Certyfikacja ta dołączyła do otrzymanego w styczniu tego roku tytułu Partner Roku Cisco w kategorii Data Center. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom z Cisco oraz naszemu zespołowi handlowemu i wdrożeniowemu, dzięki któremu uzyskanie tej certyfikacji stało się możliwe.

Zobacz podobne

24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.
24.05.2021

S&T Tytanowym Partnerem Dell Technologies

W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.
26.03.2021

S&T wśród najlepszych partnerów Infor w regionie

Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że S&T jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.