Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.

S&T współpracuje z firmą CLICO od ponad 5 lat we wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, w szczególności w sprzedaży produktów takich liderów w swojej branży jak Palo Alto Networks czy F5.

– Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą CLICO, którą wyróżnia indywidualne i spersonalizowane podejście do partnera i jego potrzeb. Tym bardziej cieszymy się z osiągniętego w zeszłym roku trzeciego największego obrotu wśród partnerów tej spółki i liczymy na kontynuację udanej współpracy i jeszcze większego zwiększanie jej skali w nadchodzących latach.

Avatar
Wojciech Gliniecki

Infrastructure Director, S&T

CLICO od 1991 r. działa na rynku jako specjalizowany dystrybutor. Koncentruje się na trzech obszarach: bezpieczeństwie, sieciach i zarządzaniu. Skutecznie wprowadza i promuje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej unikalne rozwiązania liderów rynku światowego. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do poszerzania kompetencji, oferując jako autoryzowany ośrodek wsparcie przed- i powdrożeniowe, a także własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty, ale też zagadnienia ogólne.

– Nasz dział techniczny skupia kilkunastu inżynierów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższymi stopniami certyfikacji w dziedzinie sieci i bezpieczeństwa IT. Jednym z ich głównych zadań jest właśnie aktywne wspieranie klientów i partnerów, poprzez dostarczanie profesjonalnej usługi opieki technicznej. Bardzo cieszymy się, że efektem tej współpracy są takie sukcesy.

Avatar
Mariusz Stawowski

Dyrektor Techniczny, CLICO

S&T współpracuje z ponad 40 firmami-liderami w swoich branżach, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższy poziom usług w najbardziej konkurencyjnej cenie. Partnerami S&T są m.in. Cisco, Dell Technologies, F5, Fortinet, Fujitsu, Hewlett Packard Enterprise, Hitachi, Huawei, IBM, Infor, McAfee, NetApp, Palo Alto Networks, Red Hat, SAP, Splunk, Veeam oraz VMware.

Zobacz podobne

27.09.2021

S&T trzecią firmą IT o największej sprzedaży do sektora administracji publicznej w Polsce

W tegorocznym raporcie ITwiz Best100 2020 S&T zajęło trzecią pozycję wśród firm o największej sprzedaży dla administracji publicznej. Nasza organizacja znajduje się również na szóstym miejscu pod względem wielkości obrotów w sektorze telekomunikacyjnym.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.