Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.

S&T rozwija od ponad 5 lat rozwija w Polsce usługi informatyczne w obszarze wdrożeń systemów z zakresu zintegrowanego obiegu dokumentów. W ramach nowego poziomu partnerstwa technologicznego z firmą OpenText będzie jeszcze bardziej kompleksowo wspierać duże organizacje we wdrażaniu rozwiązań klasy ECM.

OpenText to stabilna technologia, bliska systemom oraz rozwiązaniom SAP, w pełni z nimi integrowalna. Wdrożenie systemu OpenText umożliwia sprawne wyszukiwanie treści po różnych rodzajach i formatach, co staje się coraz bardziej kluczowe w przedsiębiorstwach działających w szybko digitalizującym się świecie. Rozwiązanie to umożliwia również zespojenie dokumentacji będącej w użyciu w różnych systemach w jednym miejscu przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Wdrożenie oprogramowania nie trwa długo, a samo rozwiązanie jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Nie wymaga ono reorganizacji pracy przedsiębiorstwa na czas wdrożenia.

Zespół S&T posiada doświadczenia we wdrażaniu projektów z systemów klasy ECM na europejską skalę. Nowy poziom partnerstwa z firmą OpenText w Polsce, pozwoli świadczyć międzynarodowemu integratorowi także usługi doradcze w zakresie wyboru pakietu rozwiązań klasy ECM na potrzeby polskich klientów i umożliwi bardziej optymalne wykorzystanie potencjału rozwiązań do zarządzania treścią na rodzimym rynku. Zespół S&T zapewni także najwyższy poziom realizacji oraz wsparcie powdrożeniowe i gwarancyjne.

– S&T od lat systematycznie rozwija swoje kompetencje wdrożeniowe w zakresie rozwiązań do zarządzania dokumentami. Dzięki partnerstwu z firmą OpenText otrzymamy dostęp do wyższego poziomu wsparcia producenta, co pozwoli nam na rozszerzenie portfolio produktowego oraz szybszą rozbudowę unikalnych kompetencji. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie będzie mieć to również wpływ zarówno na ilość i jakość realizowanych przez S&T projektów opartych o technologię OpenText.

Avatar
Patryk Borzęcki

SAP Segment Director, S&T

S&T to jeden z największych integratorów w Europie Środkowej i Wschodniej posiada ponad 40 partnerów, będących liderami w swoich branżach. Dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej S&T łączy swoje doświadczenie dotyczące opracowywania, wdrażania i serwisowania różnorodnych rozwiązań IT, z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu wymaganego sprzętu bądź oprogramowania. Partnerami S&T są m.in. Cisco, Dell Technologies, F5, Fortinet, Fujitsu, Hewlett Packard Enterprise, Hitachi, Huawei, IBM, Infor, McAfee, NetApp, Palo Alto Networks, Red Hat, SAP, Splunk, Veeam, VMware.

Zobacz podobne

21.10.2020

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.
24.06.2020

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.
23.06.2020

Nowe rozwiązanie SmartCheckout dla sektora retail w ofercie S&T

S&T nawiązało współpracę z firmą Xhockware w zakresie wdrażania nowych rozwiązań SmartCheckout, YouBeep i Self-Services Solution, które pomagają zapewnić bezpieczne alternatywy dla tradycyjnych zakupów.

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.