Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.

Podpisana umowa pogłębia współpracę S&T i jednego z największych na świecie dostawców oprogramowania ERP w zakresie rozwoju systemu Infor LN w obszarze dostosowania go do polskich wymagań prawnych. Nowy kontrakt przewiduje m.in. wbudowanie polskich funkcjonalności systemu w standardowe rozwiązanie Infor LN oferowane na platformie chmurowej (Cloud Edition). Umową objęte zostały także aktualne wersje lokalne (on-premises) w tzw. Mainstream Maintenance.

S&T aktualizuje polską lokalizację systemów Infor LN już od ponad 20 lat. Przedłużenie umowy o kolejne trzy lata rozszerza współpracę obu firm w zakresie rozwoju oferty systemów ERP opartych o platformy chmurowe. Jest to wyraz zaufania jednego z największych na świecie dostawców oprogramowania dla wiedzy i doświadczenia zespołu S&T. Przyjęty model rozwoju aplikacji gwarantuje organizacjom o zarówno globalnej jak i lokalnej skali działania szybkie wdrożenie nowych funkcjonalności, bez konieczności wprowadzania dodatkowych modyfikacji, które zapewniłyby zgodność z lokalnymi przepisami prawa.

– Naturalnym kierunkiem rozwoju systemów ERP jest ich udostępnienie w modelu Software-as-a-Service (SaaS) na platformach chmurowych, które zwiększają elastyczność i umożliwiają szybsze reagowanie na nowe oczekiwania rynkowe. Podpisana właśnie umowa to najlepszy dowód na to, że potrzeby firm działających na polskim rynku zostaną uwzględnione przez dostawcę globalnego standardu – firmę Infor, a S&T będzie w stanie zagwarantować także w tym obszarze kompleksowe wsparcie.

Avatar
Przemysław Domański

Partner Sales Manager, S&T

S&T ma ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów typu ERP oraz produktów uzupełniających, w tym Infor OS, ION, Ming.le, BI i Factory Track. Pod stałą opieką serwisową S&T pozostaje 80 polskich przedsiębiorstw produkcyjnych, które wykorzystują oprogramowanie Infor. Firma odpowiada za rozwój systemu i dostawę rozszerzeń funkcjonalnych (Polish Business Extensions). S&T dysponuje także dedykowanym zespołem programistycznym w zakresie utrzymania funkcjonującego już rozwiązania, przygotowywania jego aktualizacji, uruchamiania nowych funkcjonalności oraz integrowania ich z nowymi produktami czy usługami.

Zobacz podobne

23.08.2022

Rohrer: Dostawca usług przemysłowych wdrożył SAP S/4HANA Cloud

Grupa Rohrer, która zajmuje się dostarczaniem usług przemysłowych dla sektora naftowego i chemicznego, zakończyła proces migracji do SAP S/4HANA Cloud.
23.08.2022

S&T podpisało nową umowę z Cargotec Corporation

Cargotec, fińska firma produkująca i dostarczająca inteligentne systemy do obsługi przeładunków, kontynuuje wieloletnią współpracę z S&T w ramach nowej umowy. Międzynarodowy projekt obejmuje migrację 11-letniego systemu Infor LN do najnowszej wersji oraz dostosowanie obszarów finansów, dystrybucji i logistyki do polskiego otoczenia prawnego i biznesowego.
25.07.2022

S&T wspiera transformację cyfrową najlepszej polskiej uczelni

S&T i Uniwersytet Warszawski podpisały umowę na wdrożenie elektronicznego obiegu faktur zakupowych i elektronicznych wniosków urlopowych oraz rozwój i utrzymanie platformy SAP.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.