S&T wprowadza na rynek polski nowoczesne rozwiązanie w obszarze Smart Meteringu. Nowym segmentem pokieruje Tomasz Dziarmakowski, który od czerwca pełni w S&T rolę Business Operations Development Managera.

Wychodząc naprzeciw coraz szybciej postępującej transformacji cyfrowej w branży energetycznej rozbudowujemy struktury S&T w Polsce o segment specjalizujący się w rozwiązaniach w obszarze Smart Meteringu. Rozpoczynamy od zaoferowania polskim operatorom urządzeń zaprojektowanych między innymi przez firmę Kontron, należącą do holdingu technologicznego S&T. Spółka Kontron jest globalnym liderem w obszarze produkcji innowacyjnych urządzeń i maszyn sterowanych przez komputery przemysłowe. Inteligentne liczniki oferowane przez S&T powstały z myślą o wspieraniu transformacji cyfrowej w branży energetycznej w Europie Zachodniej. Są naturalnym komponentem Internetu Rzeczy (IoT), technologii komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) oraz inteligentnych miast. Urządzenia te odgrywają także zasadniczą rolę w dystrybucji energii odnawialnej, która z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu.

W pierwszym okresie pracy Tomek będzie koncentrować się na wypracowaniu nowego modelu współpracy z pozostałymi działami S&T, budowaniu i realizowaniu właściwej strategii rozwoju i sprzedaży dla produktów z segmentu Smart Meteringu oraz nawiązywaniu i odnawianiu relacji z klientami z branży energetycznej.

Ikona

Tomasz Dziarmakowski

Tomek jest managerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży Energetycznej. Wcześniej koncentrował się m.in. na sprzedaży i promowaniu inteligentnych narzędzi pomiarowych składających się z systemu informatycznego obejmującego urządzenia oraz oprogramowanie. Prowadził także największe projekty wdrożeniowe w tym zakresie w Polsce. Na swoim koncie ma m.in. realizacje w obszarze Smart Meteringu dla takich firm jak Tauron, PGE, Innogy, PKP Energetyka, ZEW, Vattenfall, Caruna i OSHEE. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych o specjalności Telekomunikacja. Ukończył także studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Rynek inteligentnych liczników energii elektrycznej to nie tylko produkcja i dostarczanie nowoczesnych urządzeń, ale także wdrożenie nowego oprogramowania umożliwiającego nie tylko odczyt, ale i interpretację pozyskanych danych oraz konieczność zbudowania bezpiecznej infrastruktury IT. Zespół S&T dzięki swoim specjalistycznym kompetencjom informatycznym oraz zlokalizowanej na terenie całego kraju sieci biur serwisowych jest w stanie wziąć kompleksową odpowiedzialność za realizację zaawansowanych projektów w obszarze cyfryzacji polskiej branży energetycznej.

Więcej o informacji o naszej nowej ofercie produktowej znajdziecie na naszej stronie pod linkiem.

A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.