1. DNS Cloud Service

Chmurowe rozwiązania SaaS dla lepszego dostarczania aplikacji, bezpieczeństwa i kontroli

Dzięki usłudze DNS w chmurze (DNS Cloud Service) możesz łatwo zapewniać i konfigurować usługi DNS w ciągu kilku minut od ich aktywacji. DNS Cloud Service to globalnie dostępna, niezależna od wybranej chmury usługa SaaS – płać za to, czego używasz i skaluj gdy potrzebujesz.

Kluczowe zalety

 • Trasowanie anycast IP do najbliższego DNS-a,
 • Uproszczenie i przyspieszenie,
 • Pełna kontrola nad SaaS w AWS,
 • Ochrona DDoS,
 • Elastyczność.

2. DNS Load Balancer Cloud Service

Chmurowe rozwiązania SaaS dla globalnego równoważenia obciążenia

DNS Load Balancer Cloud Service firmy F5 Networks gwarantuje uzyskanie wysokiej dostępności i wydajności aplikacji w ciągu kilku minut dzięki prostej i inteligentnej usłudze. DNS Load Balancer Cloud Service może zapewnić routing oparty na geolokalizacji oraz uruchomić równoważenie obciążenia w środowisku multi-cloud.

Kluczowe zalety

 • Inteligentne równoważenie obciążenia dla ruchu DNS,
 • Routing oparty na geolokalizacji,
 • Zarządzanie usługami w intuicyjnym interfejsie użytkownika,
 • Automatyzowanie dzięki deklaratywnym interfejsom API.

Aktualności

Przemysł 4.0. Jak skutecznie przeprowadzić digitalizację zakładu przy pomocy RAMI 4.0 i HMI?

Nawet 50% firm produkcyjnych chce inwestować w technologie IT, aby wypełnić luki w cyfrowej transformacji. Dzisiaj przybliżamy transformację jednego z małych i średnich zakładów, który dzięki zmianie sposobu przekazywania informacji do systemu ERP znacząco przyśpieszył raportowanie wyników produkcji.

E-faktura dla wszystkich? Korzyści z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

Jak wiele mówi czytelnikom skrót KSeF? Teraz na stałe wejdzie do słownika podatników, administratorów biur i księgowych. Rada Ministrów poparła zmianę w ustawie VAT i Krajowy System e-Faktur staje się faktem.

KSeF: jak zacząć przygotowania od 1 stycznia 2023 roku?

W dniu 1 grudnia 2022 r. Rządowe Centrum Legislacji opublikowało projekt ustawy o zmianie ustawy od podatku towarów i usług, która wprowadzi duże zmiany w codzienności polskich przedsiębiorców. Jakie obowiązki czekają na firmy działające w Polsce w 2023 roku?

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.