1. DNS Cloud Service

Chmurowe rozwiązania SaaS dla lepszego dostarczania aplikacji, bezpieczeństwa i kontroli

Dzięki usłudze DNS w chmurze (DNS Cloud Service) możesz łatwo zapewniać i konfigurować usługi DNS w ciągu kilku minut od ich aktywacji. DNS Cloud Service to globalnie dostępna, niezależna od wybranej chmury usługa SaaS – płać za to, czego używasz i skaluj gdy potrzebujesz.

Kluczowe zalety

 • Trasowanie anycast IP do najbliższego DNS-a,
 • Uproszczenie i przyspieszenie,
 • Pełna kontrola nad SaaS w AWS,
 • Ochrona DDoS,
 • Elastyczność.

2. DNS Load Balancer Cloud Service

Chmurowe rozwiązania SaaS dla globalnego równoważenia obciążenia

DNS Load Balancer Cloud Service firmy F5 Networks gwarantuje uzyskanie wysokiej dostępności i wydajności aplikacji w ciągu kilku minut dzięki prostej i inteligentnej usłudze. DNS Load Balancer Cloud Service może zapewnić routing oparty na geolokalizacji oraz uruchomić równoważenie obciążenia w środowisku multi-cloud.

Kluczowe zalety

 • Inteligentne równoważenie obciążenia dla ruchu DNS,
 • Routing oparty na geolokalizacji,
 • Zarządzanie usługami w intuicyjnym interfejsie użytkownika,
 • Automatyzowanie dzięki deklaratywnym interfejsom API.

Aktualności

Dzień Informatyka 2021

Nie ma wątpliwości, że informatyka, internet oraz branża technologiczna to obecnie najprężniej rozwijający się sektor. W związku z tym nie dziwi, że w kalendarzu pojawił się specjalny Dzień Informatyka.

Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie danych

W dobie pracy w rozproszonym środowisku ochrona przed utratą zamówień klientów, opóźnieniami w produkcji czy przestojem pracy w firmie stają się kluczowe dla utrzymania ciągłości biznesu.

Światowy Dzień Backupu

Statystyki wskazują, że każdego roku około 60 tysięcy komputerów ulega awariom, których nawet najbardziej doświadczeni informatycy nie są w stanie odwrócić.

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.