Avatar Przemysław Domański Partner Sales Manager, S&T

S&T ma ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów typu ERP Infor LN w Polsce. Pod stałą opieką serwisową naszej firmy pozostaje ponad 80 polskich przedsiębiorstwach, w dużej części produkcyjnych. To właśnie dla nich organizujemy dwa razy w roku konferencję SAMBA.

W dniach 17–18 listopada 2022 r. w naszym biurze w Krakowie po raz 43. gościliśmy klientów S&T i użytkowników Infor LN/BAAN. Dla osób, które mogły dołączyć tylko zdalnie, przygotowaliśmy także powtórzenie części warsztatów w trybie online. W konferencji wzięło udział ponad 200 osób z blisko 60 firm.

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiego podsumowania biznesowego ostatnich kliku miesięcy Agnieszki Małachowskiej – Dyrektorki Segmentu Infor w S&T oraz zaprezentowania kierunków współpracy firm S&T i Infor. W programie nie zabrakło także wystąpienia reprezentantów firmy Infor. Mariusz Siwek, Gideon Pieters, Michael Crampsey i Coen Decnop, opowiedzieli uczestnikom spotkania o nowościach w najnowszej wersji Infor LN, a także o rozwiązaniach Infor MES i Infor CPQ.

Merytoryka przede wszystkim

Agenda obejmowała także warsztaty obejmujące takie zagadnienia jak nowości w finansach Infor LN, tajniki komunikacji B-Flow z Infor LN/BAANi KSeF, testowanie KSeF w praktyce, KANBAN w Warehouse Mobility, optymalizacja planowania w LN 10.8, praktyczne przykłady użycia personalizacji i technologii Extensibility.

img

Dla naszych gości przygotowaliśmy także praktyczne zajęcia przy stanowiskach komputerowych, w ramach których można było przećwiczyć takie funkcjonalności jak zasilanie hurtowni danych LNHD za pomocą ETL i Infor ION, sprawdzić MS Excel jako narzędzie pracy z danymi Infor d/EPM oraz przeanalizować danye przy wykorzystaniu Infor BIRST z Infor LN on premise. W programie nie zabrakło także wyczekiwanej przez naszych gości godziny konsultanta.

Nasi Klienci dodają nam skrzydeł

Ważnym punktem programu naszych konferencji jest zawsze wręczenie nagród Klientom S&T. W tym roku świętowaliśmy jubileusz 20+ lat współpracy z hutą szkła Heinz Glas z Działdowa: pani Mariola Brzoska, Dyrektorka Finansowa, opowiedziała o naszych długich relacjach. Firmę Meyn z Lęborka wyróżniliśmy za udaną migrację do Infor LN 10.5 z wdrożeniem Infor Factory Track. Nagrodę odebrał pan Tomasz Byczkowski jako siła napędowa tego projektu – i od razu zapowiedział, że jego firma zaczyna już do migrację do chmury…

Na scenie pojawił się także pan Dariusz Pełka, Dyrektor IT w firmie Technokabel, który podzielił się z uczestnikami konferencji informacją , że w zaledwie dwa weekendy przed SAMBĄ jego zespół dokonał bezproblemowej migracji technicznej z wersji 10.5 do 10.7.

Zespół S&T

Utrzymanie wieloletnich relacje z Klientami nie byłby możliwe, gdyby nie zespół pracowników, którzy od lat doradzają, prowadzą projekty i pomagają przejść suchą nogą rzez kolejne upgrad’y czy migracje oprogramowania Infor. Konferencja SAMBA to także docenienie najdłużej pracujących członków zespołu. W tym roku wyróżniliśmy czterech konsultantów, którzy dołączyli do naszego zespołu 15 lat temu: Anię Dudę, Ewę Różycką, Darka Wróbla i Staszka Zycha. Podczas spotkania Agnieszka Małachowska – Dyrektorka Segmentu Infor w S&T przedstawiła także nasz zespół doradców ds. nowych rozwiązań biznesowych oraz głównego architekta rozwiązania integrującego oprogramowanie Infor z Krajowym System e-Faktur.

img

Nie ma SAMBY bez zabawy

Zgodnie z długą tradycji konferencji SAMBA w tegorocznej agendzie nie zabrakło także mniej formalnych aktywności, obejmujących networking, motywy muzyczne Samby wraz elementami perkusji (na żywo!), czy całodziennej gry tematycznie powiązanej z nadchodzącymi wielkimi krokami zmianami wynikającymi z uruchomienia Krajowego Systemem e-Faktur.

Galeria

Zdjęcia: Ania Filipek, Magda Myśliwiec, Przemek Domański. Tekst w oparciu o materiały Anny Filipek.

Zobacz podobne

24.10.2022

S&T po raz kolejny na Talent Days 2022 w Warszawie

Zespół S&T po raz kolejny zaprezentował swoje stoisko na targach pracy dla młodych talentów. We wtorek 18 października na warszawskim PGE Narodowym mieliśmy okazję rozmawiać z odwiedzającymi nasze stoisko absolwentami i studentami, opowiadając im jak wygląda praca w S&T.
13.10.2022

Webinar o SAP S/4HANA Cloud już za nami

We wtorek 4 października w ramach kampanii SAP S/4HANA Cloud odbyło się webinarium, którego celem było przybliżenie zalet przenoszenia procesów biznesowych do inteligentnego ERP w chmurze publicznej. Podczas spotkania Magdalena Kowalczyk, Anna Jedlińska i Maciej Jaroszyński prezentowali praktyczne zastosowania chmury od SAP.
18.07.2022

42 SAMBA już za nami

21–23 czerwca 2022 r. odbyła się 42 SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, po raz pierwszy w trybie hybrydowym (pierwsze 2 dni stacjonarnie, ostatni zdalnie). W spotkaniu wzięło udział ok. 250 osób z 58 firm.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.