Program konferencji obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u jednego z naszych Klientów.

12-13 czerwca na Zamku w Baranowie Sandomierskim i w Stalowej Woli odbędzie się XXXVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Konferencja, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana przez S&T od 1997 r., już od ponad 20 lat razem z naszym Partnerem Technologicznym- firmą Infor, pokazujemy uczestnikom aktualizacje systemów do nowej wersji, omawiamy zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie systemów ERP, a także przechodzimy przez zawiłości codziennej pracy z systemem.

Program wydarzenia obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u Partnera konferencji – użytkownika systemu Infor LM. W ubiegłych edycjach uczestnicy konferencji S&T zwiedzili w ten sposób 18 zakładów produkcyjnych takich firm, jak Grupa Kęty, Apator, Rafako czy Mesko. W tym roku naszych gości czeka wizyta w Hucie Stalowa Wola, gdzie będzie można zapoznać się z wdrożeniem Infor LN oraz BI oraz zobaczyć, jak produkuje się armatohaubice KRAB… W programie nie zabraknie też różnych atrakcji, w tym uroczystej gali, na której przyznamy Klientom nagrody za niedawno zakończone wdrożenia oraz uhonorujemy te firmy, z którymi świętujemy 20-lecie współpracy.

Partnerami tegorocznego wydarzenia są firma Infor oraz w tej edycji również Huta Stalowa Wola. Zwyczajowo w konferencji uczestniczy ok. 140 osób z ok. 40 czołowych polskich firm, głównie produkcyjnych. Są to zarówno menedżerowie, dyrektorzy, jak i specjaliści: technologowie, księgowi, logistycy, administratorzy… Na ich pytania w przerwach między oficjalnymi punktami programu odpowiada zespół naszych 30 konsultantów i ekspertów Segmentu Infor w S&T.

Nie możemy doczekać się już naszych gości!

Zobacz podobne

13.06.2022

OpenText World EMEA 2022, czyli innowacje, które pozwolą na zwiększenie przewagi informacyjnej

S&T zostało partnerem OpenText World EMEA 2022 - największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena - siedzibie klubu FC Bayern Monachium - w dniach 21-22 czerwca.
14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.