Prezentacja S&T, podczas tegorocznego turne SAP Intelligent Enterprise Truck w Katowicach. Wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych zapraszamy 10 kwietnia o godz. 9.00.

SAP Intelligent Enterprise Truck to multimedialna ciężarówka, w której S&T zaprezentuje w tym roku  obsługę specyficznych dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych procesów związanych z zarządzaniem majątkiem technicznym, z szczególnym uwzględnieniem:
– inicjacji procesu alertem o ryzyku awarii urządzenia (IoT), wygenerowanym z aplikacji wykorzystującej mechanizmy predykcyjne,
– zarządzania procesem obsługi majątku poprzez optymalizację harmonogramowania prac,
– mobilnego wsparcia techników wykonujących zlecone zadania.

Prezentacja S&T obejmie również powiązane z obsługą majątku technicznego procesy zakupowe i logistyczne zapewniające szybkie pozyskanie niezbędnych podzespołów, materiałów i usług.

Możliwości zaplanowania procesu zarządzania majątkiem technicznym, poprzez wykorzystanie danych z systemów automatyki pomiarowej do szacowania ryzyka awarii urządzeń, to skuteczny sposób zapewniania wysokiego poziomu sprawności infrastruktury technicznej i optymalnego zaangażowania posiadanych zasobów. Podczas tegorocznej edycji będzie można obejrzeć przykłady takiego planowania zadań połączonego z automatycznym generowaniem zleceń.

W oparciu o prezentowaną technologię przetwarzania w pamięci (In Memory Processing) i aplikacje SAP S4HANA, S&T opracowało dedykowaną dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych platformę S4Water. Nasze rozwiązanie wspiera podejmowanie decyzji, w oparciu o lepiej wykorzystane i odpowiednio zinterpretowane dane, we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem: od sprzedaży, poprzez logistykę, administrację i finanse, aż po kluczowe w tym sektorze zarządzanie cyklem życia infrastruktury, z uwzględnieniem charakterystyk obiektów kubaturowych i sieciowych.

Chcesz zobaczyć jak aplikacja SAP sprawdza się w praktyce? Zaplanuj swoją obecność na prezentacji S&T, podczas tegorocznego turne SAP Intelligent Enterprise Truck w Katowicach. Wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych zapraszamy 10 kwietnia od godz. 9.00 do 12.30.

 

Zobacz podobne

13.06.2022

OpenText World EMEA 2022, czyli innowacje, które pozwolą na zwiększenie przewagi informacyjnej

S&T zostało partnerem OpenText World EMEA 2022 - największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena - siedzibie klubu FC Bayern Monachium - w dniach 21-22 czerwca.
14.11.2019

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.
29.10.2019

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.